Tom Swoon skazany na blisko 5 lat więzienia

News

Zapadł wyrok w sprawie o spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego.

Jeden z najbardziej znanych polskich twórców EDM – Tom Swoon – 5 grudnia 2017 roku spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła jedna osoba. Zdaniem prokuratury, kierując pojazdem naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do najechania na tył pojazdu poprzedzającego. Podejrzany znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko dwa promile alkoholu we krwi.

Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. Tom Swoon został skazany na cztery lata i osiem miesięcy pozbawienia wolności, ma dożywotni zakaz prowadzenia samochodu oraz musi przekazać 70 tysięcy złotych rodzinie osoby, która poniosła śmierć w wypadku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Życie ze świadomością, że nieumyślnie przyczyniło się do czyjejś śmierci jest najstraszniejszą rzeczą, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Nie ma dnia, w którym bym o tym nie myślał. Brak słów, które mogłyby oddać to, jak bardzo żałuję tego, co się wydarzyło – w czerwcu tego roku artysta napisał list do swoich fanów. Sprawdźcie go TUTAJ.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →