Tom Swoon napisał list do fanów, ogłasza koniec kariery

News

"Nadszedł czas, by skupić się na innych, ważniejszych od kariery sprawach" - po pół roku od spowodowania śmiertelnego wypadku drogowego, Tom Swoon opublikował list, w którym wyjaśnia co się stało.

Jeden z najbardziej znanych polskich twórców EDM – Tom Swoon5 grudnia 2017 roku spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła jedna osoba. Artysta usłyszał zarzuty. Zdaniem prokuratury, kierując pojazdem naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do najechania na tył pojazdu poprzedzającego. Podejrzany znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko dwa promile alkoholu we krwi.

Pół roku po tragicznym zdarzeniu, na fanpage’u Toma Swoona został opublikowany list do fanów, w którym Dorian T. opowiada co się stało i ogłasza zakończenie kariery muzycznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drodzy fani, przyjaciele, koledzy:

Już dawno myślałem o tym, by się do Was odezwać. Z wielu jednak względów wciąż odkładałem napisanie tych kilku słów. Dziś, w końcu czuję się gotów, by podzielić się z Wami swą historią.

Dokładnie pół roku temu, 5 grudnia 2017 będąc pod wpływem alkoholu spowodowałem wypadek drogowy w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba. Przyznałem się do winy i od tamtej pory oczekuję w areszcie na proces.

Piszę ten list, ponieważ chcę z całego serca przeprosić. Przepraszam rodzinę, która straciła najbliższą im osobę- nie mogę wyobrazić sobie bólu, jaki nieumyślnie zadałem tamtej nocy, a który trwa zapewne do dziś. Przepraszam też wszystkich którzy się na mnie zawiedli- sam nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Mimo to, pogodziłem się już z faktem, że czeka mnie surowa kara.

Życie ze świadomością, że nieumyślnie przyczyniło się do czyjejś śmierci jest najstraszniejszą rzeczą, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Nie ma dnia, w którym bym o tym nie myślał. Brak słów, które mogłyby oddać to, jak bardzo żałuję tego, co się wydarzyło.

Nie mam pojęcia kiedy opuszczę więzienne mury- wiem jednak, że chcę opuścić je jako nowy człowiek i prowadzić zupełnie inne życie. Dlatego też podjąłem decyzję o zakończeniu projektu pod tytułem „Tom Swoon”. Nadszedł czas, by skupić się na innych, ważniejszych od kariery sprawach. Przepraszam, że to wszystko skończyło się tak nagle… i tak tragicznie.

DorianPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →