Zamilska prezentuje nowy singiel

News Muzyka

Utwór jest zapowiedzią długogrającego dzieła polskiej artystki! Posłuchaj, jak brzmi Zamilska - Hollow i dowiedz się, kiedy ukaże się album!

Hollow to pierwszy singiel z nowego albumu, który ma zostać wydany tego lata. Utwór jest historią, która będzie interpretowana inaczej przez każdego słuchacza, choć motywem przewodnim jest wojna wewnętrzna, którą wszyscy przeżywamy każdego dnia.

Jak ujmuje to Zamilska, utwór dotyczy „konfrontacji tego czego chcemy, z tym co otrzymujemy”. Przypominamy, że artystka wystąpi podczas showcase’u Don’t Panic! We’re from Poland w klubie Tama podczas Spring Break Festival w Poznaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zamilska, nazywana swego czasu „nadzieją polskiej elektroniki”, swój debiutancki album UNTUNE wydała w 2014 roku.

Zamilska z powodzeniem porusza się w różnych, muzycznych rejonach. W lipcu 2018 głośno było o jej współpracy z Kasią Nosowską w ramach cyklu Powroty (POSŁUCHAJ)

W Czwórce Polskim Radiu prowadzi autorską audycję, do której regularnie zaprasza intrygujących twórców.

Zdjęcie: Wiktor Malinowski

Spring Break Festival 2019

Biletomat.pl
105 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →