Tama inauguruje zimę z mocnym składem

fot. Zamilska / Filip Skrońc
Eventpromo
Zamilska

Rok powoli dobiega końca, święta za pasem, śnieg spadł, jest zimno. Ostatni przedświąteczny weekend w poznańskiej Tamie będzie obfitować w wydarzenia, które rozgrzeją Was w te mroźne dni.

Sorry Boys na piątkowego before’a

Weekend zainauguruje koncert lubianego i jednego z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej – Sorry Boys. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. 25 listopada ukazała się ich piąta płyta Renesans. To wydawnictwo pełne paradoksów, poezji i przebojowości jest zupełnie nowym muzycznym rozdziałem w historii zespołu. Singiel otwierający nową erę, Mapy Gwiazd, wprowadza nas do świata „Starry” – alter ego Beli Komoszyńskiej, wokalistki, autorki tekstów i współkompozytorki piosenek. Starry komunikuje się ze słuchaczami również w świecie pozafonograficznym za pośrednictwem e-Pocztówek – listów, w których dzieli się swoimi przemyśleniami z anonimowym adresatem. To przewodniczka po świecie Renesansu, nie objaśnia go, lecz pokazuje jego wielowymiarowość. Będziecie się mogli o tym przekonać w poznańskiej Tamie w piątek o godzinie 20.

Bilety na koncert są dostępne na stronie Biletomat.pl od 79 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sorry Boys – Mapy Gwiazd

ZAMILSKA – wielki powrót!

Po latach przerwy na scenę powraca jedna z najważniejszych współczesnych polskich producentek deep techno i szeroko pojętej elektroniki – Natalia Zamilska. Pierwszy album producentki, Untrue, uważa się za jeden z najbardziej spektakularnych debiutów w polskiej muzyce XXI wieku. Artystka wywołała sensację swoim ciężkim, mrocznym, bezkompromisowym brzmieniem na początku 2014 roku, gdy wyszedł jej singiel Quarell, a następnie DUEL 35, który dolał oliwy do ognia – kawałki stały się hitami wśród polskiej społeczności alternatywnej. Fenomen Zamilskiej trafił za granicę, kiedy jej singiel został użyty jako soundtrack do pokazu Diora w Tokio. Dwa lata później ukazał się drugi album, Undone, a trzeci i jak na razie ostatni longplay, Uncovered, został wydany w 2019 roku. Ponadto artystka współpracowała z wieloma artystami polskiej sceny jak Natalia Przybysz, Kasia Nosowska, czy The Dumplings. Do niedawna artystka była związana z radiową Czwórką, ale opuściła publicznego nadawcę, uzasadniając to m.in. działaniami rządu i prezes Polskiego Radia. Podczas piątkowego występu w Tamie będziemy mogli się spodziewać solidnego techno i nowych utworów. Gwiazdę wieczoru supportować będzie wschodząca gwiazda polskiej sceny techno Hekato oraz poznański producent Resmover. O wizuale tradycyjnie zadba Lola Haze.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie w cenie 40 zł do nabycia w Biletomat.pl.

ZAMILSKA – Duel 35

Koniecznie przeczytaj: Hekato: „Przestałam marzyć. Robię tak, jak czuję” [wywiad]

Cassy powraca do Tamy

A w sobotę po niespełna półtora roku do poznańskiej Tamy powraca popularna didżejka i producentka Cassy. Rezydentka tak ważnych miejscówek, jak Panorama Bar, czy DC-10, jest jedną z najważniejszych żeńskich postaci sceny klubowej. W środowisku postrzegana jest jako indywidualistka oraz chodząca encyklopedia muzyki elektronicznej. Spodziewajcie się nocy pełnej ambitnych i tanecznych brzmień. O support zadbają Aen oraz Away with the fairies.

Cassy 100% vinyl set Hardwax Berlin

Sprawdźcie nasz wywiad z artystką: Cassy: Kiedy techno jest grane dobrze, potrafi podnosić na duchu (available also in English)

Wydarzenie jest darmowe dla pierwszych sto osób z listy FB, które klikną „wezmę udział”. Decyduje kolejność wejścia do klubu. Lista będzie zamknięta w dniu imprezy o godzinie 18. Wejściówki dostępne na bramce w cenie 30 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →