Pierwsza Polka, która zagra w nowo otwartym Tresorze

fot. AYMON festiwal
News
Pierwsza Polka, która zagra w nowo otwartym Tresorze

Tresor never sleeps. Tresor never dies. Długo musieliśmy czekać na otwarcie kultowego berlińskiego klubu. Już dzisiaj do listy Polaków, którzy wystąpią w jednej z najważniejszych techno miejscówek na świecie, dołączy wrocławska DJ-ka Hekato.

Tresor. Najgrubsze urodziny w historii klubu

Tresor po dwóch latach przerwy związanej z pandemiczną sytuacją na świecie ponownie otwiera swoje bramy. I to w jakim stylu! Obecnie jesteśmy gdzieś na półmetku potężnych 31. urodzin słynnego klubu zlokalizowanego przy Köpenicker Str. 70. W związku z reopeningiem włodarze zapowiedzieli dwumiesięczny festiwal, który potrwa do 27 sierpnia. To prawdziwa gratka nie tylko dla fanów mocnego surowego brzmienia.

Zarówno w głównej części klubu, jak i w sąsiadujących przestrzeniach – Globus, OHM i Kraftwerk – odbędą się panele dyskusyjne, zaprezentowane zostaną instalacja artystyczna i wystawa poświęcona bogatej historii klubu. Filmy, rzeźby, obiekty archiwalne i fotografie przyglądają się wspaniałej, trwającej ponad trzy dekady historii tego miejsca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwsza Polka, która zagra w nowo otwartym Tresorze
Tresor / materiały prasowe

Czytaj także: Tresor we wrocławskim Transformatorze. Tak rodziła się legenda techno

Przypomnijmy, iż Tresor w trakcie swojej hibernacji został mocno przebudowany. Bywalcy tego miejsca, którzy kojarzą Tresor z maksymalnie podkręconym stroboskopem i zadymionym parkietem, mogą się mocno zdziwić. Dedykowane światła, wizualizacje i przede wszystkim nowy soundsystem od Lambda Labs to tylko wierzchołek zmian we wnętrzach klubu. Pojawił się również nowy układ sali Globus – wielofunkcyjnej przestrzeni używanej podczas mniejszych eventów. Także tamtejsza DJ-ka przeszła metamorfozę, przybierając formę klatki. Wizualna przemiana wyszła ponoć fenomenalnie. Zresztą najlepiej przekonać się o tym na własne oczy.

Pierwsza Polka, która zagra w nowo otwartym Tresorze
Tresor / materiały prasowe

Tresor biało-czerwony

Dzisiejszej nocy polską historię w Tresorze zapisze jedna z najciekawszych DJ-ek młodego pokolenia w naszym kraju – Hekato. Julia Kaczmarczyk sukcesywnie buduje swoją karierę opartą na fenomenalnym guście z okolic atmosferycznego techno i coraz lepszego, technicznego warsztatu. Zresztą czy zaproszenie do Tresora nie jest jej najlepszą wizytówką?

Czytaj także: Selekcja: Hekato dla Muno.pl: „Jestem silnie przywiązana do twórczości Nessa”

Hekato zagra w nowo otwartym Tresorze
Hekato / fot. Tomasz Markowicz

Hekato pełni rolę rezydentki we wrocławskim klubie Transformator, jest także osobą odpowiedzialną za kolektyw Całość. W ciągu swojej krótkiej kariery zdążyła wystąpić w takich miejscach, jak Pralnia, Jasna 1, Ciało, Szpitalna 1, Tama, Ziema czy CEL. Coś czujemy, że w Tresorze Hekato pokaże pazury, tym bardziej że dostąpi zaszczytu zagrania blisko 4-godzinnego closingu. Gratulujemy i czekamy na nagranie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →