Dwumiesięczny festiwal muzyczny? Takie rzeczy tylko w Tresorze!

Fot. 31.tresorberlin.com
News
Tresor świętuje na pełnej

Berliński Tresor organizuje wielki festiwal z okazji 31. urodzin. Kto wystąpi? Sprawdźcie wszystkie szczegóły!

Tresor świętuje na pełnej

Cztero- czy pięciodniowe festiwale to dla was pikuś? W takim razie co powiecie na… siedmiotygodniowy event, który trwa praktycznie bez przerwy? Słynny niemiecki Tresor zaprasza w lipcu na prawdziwe, niekończące się muzyczne wakacje z okazji swoich 31. urodzin.

Tresor 31: Techno, Berlin und die große Freiheit rozpocznie się w te wakacje i będzie trwać od 8 lipca do 27 sierpnia w głównej części klubu, a także w przestrzeniach Globus, OHM i Kraftwerk. Oprócz wieczorów klubowych i koncertów na żywo, w przestrzeniach tych odbędą się panele dyskusyjne, zaprezentowana zostanie instalacja artystyczna i wystawa poświęcona bogatej i ciekawej historii klubu. Do wglądu publiczności zostaną udostępnione również audiowizualne materiały archiwalne, a właściciele klubu opowiedzą o jego dziejach oraz o swoich własnych przygodach związanych z Tresorem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tresor 31: Techno, Berlin und die große Freiheit, Tresor, urodziny
Fot. Materiały promocyjne

Kto zagra w słynnym niemieckim klubie?

Pełny program nie został jeszcze ujawniony, ale wśród DJ-ów, którzy zagrają w klubie podczas siedmiu tygodni trwania festiwalu, znaleźli się m.in.: Helena Hauff, Donato Dozzy, Yazzus, Regis, RP Boo i Moritz von Oswald, a na żywo wystąpią takie zespoły jak Giant Swan, Egyptian Lover, Blackhaine, Lady Starlight i Voices From The Lake.

Oprócz biletów na poszczególne wydarzenia dostępna będzie również pula „złotych biletów” dla prawdziwych twardzieli dająca wstęp na wszystkie pojedyncze imprezy z serii Tresor 31: Techno, Berlin und die große Freiheit. Więcej informacji na temat wydarzeń oraz o całym projekcie Tresor 31 możecie znaleźć na stronie internetowej klubu, pod tym linkiem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →