Samowystarczalni, pragnący wynieść wszystko na światowy poziom. Poznajcie Całość, nowy twór polskiej sceny

Fot. Bartosz Trybus
News
Całość, Rethe, Hekato, Mislaw, Markovitz

Jednolita substancja obejmująca wiele współistniejących ze sobą aspektów. Połączenie, które nie ogranicza się tylko do sumy jego elementów. Nieprzewidywalna i wiecznie ewoluująca. „Światło, obraz i dźwięk to tylko niektóre jej manifestacje" - tak o Całości piszą twórcy projektu. Z czym do nas przychodzą i jakie mają wobec siebie plany? Poznajmy ich.

Chcą być samowystarczalni. Chcą, aby zakres ich prac obejmował wszystkie aspekty związane z prowadzeniem labelu, agencji czy organizacją imprez. Są świadomi, jak wymagający jest rynek i jak duża jest konkurencja. Wiedzą, jak daleka droga przed nimi, aby wynieść wszystko na światowy poziom. Wierzą w swój plan. Wkładają całe serca w to, aby go zrealizować. Nazywają się Całość, a tworzą go Hekato, Markovitz, Mislaw i Rethe. To wrocławski dream team, który powstał w połowie ubiegłego roku i szybko stał się dla jego członków potężnym narzędziem do wzrostu i budowania swojej pozycji na scenie.

Pomysł na własny kolektyw rodził się w naszych głowach od dawna, jednak dopiero niecały rok temu zrozumieliśmy, z kim i jak chcemy to zrobić. Postawiliśmy sobie cele i wspólnymi siłami, zaczęliśmy je realizować. 

Rethe, Mislaw – Departure

Całość. Emocje i doświadczenia

W ich mniemaniu dobry event to połączenie kilku rzeczy: muzyki, miejsca, brzmienia, światła i atmosfery. Wiedzą, że nic nie przychodzi łatwo. Odpowiednie ułożenie tych puzzli jest dla nich wielkim wyzwaniem. Jednak jest też najbardziej satysfakcjonującą rzeczą, jaką kiedykolwiek mieli okazję poczuć. Poza imprezami Całość zmierza do tego, aby kompleksowo dbać o swoich artystów oraz o doznania gości. Bardzo cenią sobie profesjonalne podejście i stale dążą do uświadamiania ludzi, że głośniej czy szybciej nie zawsze oznacza lepiej. Dla całej czwórki muzyka to emocje i doświadczenia, które trzeba odpowiednio zaserwować. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W szeregach Całości jest trzech doświadczonych producentów, którzy mają już na swoim koncie jakościowe wydawnictwa. Ich pasja do tworzenia znajduje odzwierciedlenie w bookingach, których mocnym punktem zawsze będą utalentowani producenci i producentki, live acty, a wydawane składanki i EP będą płynnie przeplatać się z line-upami imprez. 

Fot. Całość

Pierwszym krokiem jest event na wrocławskiej Wyspie Tamka. Dla kolektywu będzie to debiut w mieście mostów. Obecnie intensywnie pracują nad dekoracjami i oprawą wizualną wydarzenia. Mają w planach zmienić trochę oblicze Tamki i zadbać o to, aby goście choć na chwilę oderwali się od rzeczywistości. Jednak to wszystko będzie tylko dopełnieniem. Najważniejsza jest muzyka. Ten wieczór będzie zwieńczeniem kilku miesięcy pracy Mislawa i Rethe, którzy zaprezentują swój premierowy materiał z EP-ki – Departure. Pierwszy utwór Diffuser jest już dostępny do odsłuchu.

Rethe, Mislaw – Diffuser [CALOSC001]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →