XXYYXX i Blackbird Blackbird zagrają w 1500m2 – BILETY!

Wydarzenie

13 maja podczas jednej imprezy wystąpią XXYYXX, Blackbird Blackbird, Slow Magic, Giraffage oraz Beat Culture. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

13 maja warszawski klub 1500m2 gościć będzie aż pięciu wyjątkowych artystów, których popularność z całą pewnościę nie jest dziełem przypadku. XXYYXX (zdj. główne) to młody Marcel Everett, którego polska publiczność miała okazję posłuchać na ubiegłorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka. Producent w swoich utworach wykorzystuje sample zapożyczone od Amy Winehouse, Alt-J czy Beyonce, jednak aranżuje je w oryginalny sposób.
Slow Magic
Slow Magic to tajemnicza postać skrywająca się za maską tęczowej zebry. Nieznana jest tożsamość artysty, przez co cała uwaga słuchacza skupiona jest na jego muzyce, będącej wypadkową glitchu i lo-fi.
Blackbird Blackbird tworzy rozmarzoną elektronikę, podobnie jak Giraffage, który dodatkowo okrasza ją hip-hopowymi bitami. Beat Culture mocno inspiruje się artystami takimi jak Gold Panda, Animal Collective czy Burial.
Muzycy wystąpią w Warszawie w ramach The Set If Off Tour. Bilety możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.
Miejsce: 1500m2 / WarszawaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →