Wychowałeś się na niemieckiej Vivie? Poczuj znów klimat Club Rotation!

666
Eventpromo
Wychowałeś się na niemieckiej Vivie? Poczuj znów klimat Club Rotation!

Już w tę sobotę katowicki Spodek odbędzie nostalgiczną podróż w czasie. 15 czerwca w Katowicach zagrają m.in. Dr Motte, Mauro Picotto, Da Hool, powróci także program Club Rotation!

15 czerwca w katowickim Spodku to obowiązkowa data dla fanów klubowego brzmienia lat 90-tych. Tej nocy odbędzie się tam 90’ Festival: The Night of Legends, w trakcie którego usłyszymy zarówno klasyki muzyki elektronicznej, jak i współczesne brzmienia.

90’ Festival: The Night of Legends, 15 czerwca, Katowice – kto zagra?

Na klubowiczów czekać będą dwie sceny, na których wystąpią bohaterowie poprzednich dekad. W line-upie znajdziecie takich klasyków gatunku jak Mauro Picotto, Moguai, Dr. Motte, Tomcraft, Mr X – Afrika Islam, Da Hool, Kai Tracid czy Woody van Eyden. Polskę na tym evencie reprezentować będą Diana d’Rouze, Siasia, Dj Matys, Jaco, Matush i Adam De Great.

daisy dee

Club Rotation 2.0 z Daisy Dee w Polsce

To nie wszystko! Jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych o muzyce elektronicznej powraca i to właśnie podczas tej nocy odbędzie się inauguracja działalności Club Rotation 2.0 w Polsce. Skoro o Club Rotation mowa, to nie mogło zabraknąć niepowtarzalnej Daisy Dee! Przeprowadzi ona wywiady oraz relację z imprezy, a oprócz tego możecie również spodziewać się jej obecności na scenie. Dla dojrzałych klubowiczów jest to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przeżyć nostalgiczną, muzyczną podróż.

Jest co wspominać przed sobotnią imprezą!

Sprawdźcie najciekawsze video-wspomnienia z kultowego programu Club Rotation

90’ Festival: The Night of Legends, 15 czerwca, Katowice – bilety

Bilety są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.