The Night of Legends

Festiwale
The Night of Legends

Sobota, 15 czerwca 2019
godz: 18:00

Spodek

Aleja Wojciecha Korfantego 35, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Otwarcie bram 17:00
Start 18:00

The Night of Legends – noc, która wydawało się, że już nie wróci!
Wielkimi krokami zbliża się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które jeszcze raz pozwoli wróć wszystkim uczestnikom do czasów gdy muzykę czuło się całym sobą a z parkietu schodziło nad ranem. Już 15 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się 90’ Festival: The Night of Legends, w trakcie którego usłyszmy zarówno klasyki muzyki muzyki elektronicznej, jak i współczesne brzmienia. Na klubowiczów czekać będą dwie sceny, na których wystąpią bohaterowie naszej młodości, w tym m.in. Moguai, Mauro Picotto, Dr Motte, Tomcraft czy Mr. X – Afrika Islam. Wszystko to w nowoczesnej oprawie, która spotęguje emocje! 
90’ Festival zaprasza do nostalgicznej podróży w czasie w zupełnie nowej odsłonie. Powrót do korzeni muzyki elektronicznej zaserwują takie gwiazdy, jak:

– Mauro Picotto 
-️ MOGUAI 
– Dr. Motte 
– Tomcraft 
– Mr X – AFRIKA ISLAM
– Da Hool 
– Kai Tracid
– Woody van Eyden

Na osobnej, wyłącznie polskiej scenie zagrają:
– Diana d’Rouze
– Siasia
– Dj Matys 
– Jaco
– MATUSH
– ADAM DE GREAT

Do you want it? Can you feel it? It´s Club Rotation! 
To nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych o muzyce elektronicznej powraca i to właśnie podczas „The Night of Legends” odbędzie się inauguracja działalności „Club Rotation 2.0” w Polsce. A jak o „Club Rotation” mowa, to nie mogło zabraknąć niepowtarzalnej Daisy Dee! Przeprowadzi ona wywiady oraz relację z imprezy, a oprócz tego możecie się również spodziewać jej obecności na scenie. Dla starszych klubowiczów jest to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przeżyć nostalgiczną, muzyczną podróż. Młodsi fani muzyki elektronicznej mogą skorzystać z okazji i zapoznać się z oldskulowymi brzmieniami. „The Night of Legends” to niezwykła okazja, aby jeszcze raz doświadczyć klimatu imprez, które wydawało się, że już nigdy nie wrócą!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

The Night of Legends Katowice

T A K A live / RDK B-DAY

Sb, 24 sierpnia 2019
godz: 22:00

The Night of Legends Katowice

Upper Festival 2019

Pt, 30 sierpnia 2019
godz: 20:00

The Night of Legends Katowice

QueFestival 2019

Sb, 19 października 2019
godz: 18:00

od 99 PLN
The Night of Legends Katowice

P23: Eatbrain Night

Sb, 26 października 2019
godz: 22:00

The Night of Legends Katowice

KRÓL – koncert w Rialcie!

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00