Węgierski rarytas festiwalowy. Nadchodzi Heineken Balaton Sound

fot. via facebook.com/BalatonSound
News
balaton

W dniach od 28 czerwca do 1 lipca, na malowniczych brzegach węgierskiego jeziora w Zamárdi, odbędzie się Heineken Balaton Sound. To jeden z największych i najpopularniejszych festiwali z muzyką taneczną w Europie. Sprawdź, co przyciąga tysiące ludzi każdego roku do tego unikatowego miejsca.

Balaton Sound. Węgierska utopia

Położony nad słonecznym i malowniczym Jeziorem Balaton w Węgrzech, Balaton Sound powróci już za tydzień. Ta węgierska perła oferuje bezkonkurencyjne, luksusowe doświadczenie festiwalowe z udziałem największych, światowych artystów muzyki elektronicznej. Festiwal w wielu kręgach uchodzi za jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych w roku.

Organizatorzy szykują nie lada niespodzianki, aby zaskoczyć przybyłych entuzjastów przekrojowej elektroniki innowacyjnym designem i wyjątkowymi scenami. Zgodnie z planem wizualnym, główna scena Heineken Balaton Sound, na której wystąpią headlinerzy, przeszła gruntowną modernizację. Ogromny ekran LED, o podobnych rozmiarach do tych, które znajdują się na największych międzynarodowych festiwalach muzyki elektronicznej, będzie głównym elementem sceny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. via facebook.com/BalatonSound

obok głównej sceny będziemy skorzystać z pobocznych, równie ciekawych lokalizacji. W tym roku pojawi się m.in. Las Vegas Casino Events VIP z dostępem do kasyna z ruletką, stołami do blackjacka i automatami do gier, tworzącymi prawdziwą atmosferę Las Vegas nad brzegami Balatonu. Nową atrakcją na Balaton Sound jest Radio1 Heineken Silver Beach Club, który oferuje prawdziwą atmosferę klubu plażowego ze słonecznym tarasem i wygodnymi meblami wypoczynkowymi.

fot. via facebook.com/BalatonSound

Oczywiście, Balaton Sound jest „otwarty” przez cały dzień, więc warto wykorzystać każdą chwilę. Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, organizatorzy przygotowali turnieje siatkówki plażowej, zachód słońca w trakcie wycieczki na desce SUP czy warsztaty taneczne „Welcome to the House”. Skorzystamy również z międzynarodowego teatru ulicznego, parku rozrywki wodnej czy siłowni na świeżym powietrzu.

Czytaj także: Przewodnik po najlepszych festiwalach z elektroniką w Europie – edycja 2023

Kogo usłyszymy w tym roku? Balaton Sound to takie połączenie polskiego Sunrise Festival z Audioriver. W ciągu czterech dni zobaczymy największe gwiazdy EDM – wystąpi m.in Tiesto, Armin van Buuren czy Hardwell. Bardziej ambitne rzeczy doświadczymy na scenie B My Lake. Tam z kolei zmierzymy się z takimi gwiazdami jak Joris Voorn, Pan-Pot, Adam Beyer, Artbat, Carl Cox czy Sam Paganini. Bilety oraz pełen line-up znajdziemy na stronie organizatora.

Official Aftermovie – Balaton Sound 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →