„W weekend idę na imprezę” – otworzyły się letnie miejscówki

Lifestyle
ulica elektryków otwarcie letnich miejscówek

Wystartowało zapowiadane i wyczekiwane od dawna odmrażanie gospodarki. Otworzyły się ogródki knajp i kawiarni, ludzie wcale nie tak nieśmiało wynurzyli się na miasto, żeby po prostu tam pobyć. Ruszyły też oczywiście pierwsze imprezy. Polacy zaś chętnie korzystają z odnowionego przywileju i bawią się - hucznie oraz licznie.

Imprezy – na razie tylko na zewnątrz

Gdyby zrobić szybką sondę, czego ludziom najbardziej brakowało podczas lockdownu, jak sądzicie, jak odpowiedzieliby ankietowani? Bawiąc się w wyimaginowaną Familiadę, wytypuję sobie trzy, jak sądzę, najpopularniejsze odpowiedzi. Otwarta gastronomia, działające miejsca kultury i sportu i oczywiście imprezy. Zimą dało się jakoś przebiedować bez rave’ów, gorzej było jednak z brakiem opcji wypicia rozgrzewającej herbaty w lokalu. Kiedy jednak w kościach czuć lato, mniej myśli się o śnie i opcje zarwanych nocy są bardziej, niż kuszące. A teraz, teraz już można się bawić. Wciąż niby nie do końca oficjalnie, nadal outdoorowo, ale – zawsze. Lepszy rydz niż nic, a kwestią czasu jest pełne odblokowanie atrakcji nocnego (i nie tylko) życia.

Zobacz też: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno

„Co robimy? Dawaj na imprezę”

Tego nie było dawno, a teraz można już głośno mówić o tym, że planuje się w weekend uderzyć do klubu. Lub klubowego ogródka. Lokalu mniej lub bardziej nastawionego na duże imprezy albo będącego po prostu strefą chillu. Pobyć gdzieś, a nie tylko w domu. Już wczoraj pootwierały się miejscówki, między innymi gdańska Ulica Elektryków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Działalność reaktywowały również kluby. Z piątku na sobotę wszyscy wygłodniali zabawy mogli zajść do ogródka poznańskiego HAHu i tam zaznać wytęsknionego relaksu. Potańczyć przy drinkach i muzyce i po raz pierwszy od dawna zderzyć się z klimatem oficjalnej wiksy, kręconej na legalu.

HAH imprezy otwarte kluby

Zobacz też: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno part II

Większość typowo imprezowych lokali swoje pocovidowe otwarcie zalicza jednak dziś, w sobotę. Gdzie planujecie się wybrać? Uderzacie na miasto od razu, czy może jednak powstrzymacie się w tym pierwszym rzucie szaleństwa?

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →