Audioriver ogłasza VII Konferencję Muzyczną

Wydarzenie

Edukacyjny projekt festiwalu Audioriver tym razem odwiedzi Łódź. W kwietniu czeka nas seria spotkań i wykładów, podczas których dowiemy się m.in., jak wygląda codzienność promotora oraz czy emigracja to dobry pomysł, gdy żyje się z muzyki. Poznamy także laureatów nagród MUNOLUDY 2016.

– Pomimo dojrzałego już wieku, nasz projekt to wciąż unikalna inicjatywa na polskiej mapie wydarzeń – mówi o konferencji rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. – Spotykamy się na uczelniach, bo to właśnie studenci oraz osoby, które dopiero zaczynają przygodę z biznesem muzycznym są jedną z dwóch najważniejszych dla nas grup odbiorców. Druga grupa to zawodowi przedstawiciele branży muzycznej, z którymi rozmawiamy o tym, jak poprawiać jakość naszej pracy i standardy obowiązujące na rynku.
VII Konferencji Muzycznej Audioriver rozpocznie się od rozmowy na temat jednego z najpowszechniejszych w branży zawodów. “BURN Energy prezentuje: rzeczywistość promotora” będzie dyskusją o realiach pracy osób organizujących koncerty, wydarzenia klubowe i festiwale. Bohaterami panelu będą: Tomek Waśko z agencji Go Ahead i współtwórca festiwalu Spring Break; Dawid Rakowski – manager artystyczny poznańskiego klubu Projekt LAB oraz Leon – reprezentant Audioriver, odpowiadający m.in. za booking artystów.
Drugą debatą dnia będzie dyskusja “Czy wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma?”, czyli zetknięcie opinii naszych rodaków, którzy działają na zagranicznych rynkach muzycznych oraz głosów cudzoziemców, którzy przyjechali do Polski i tu kontynuują karierę zawodową. W spotkaniu udział wezmą dwaj Brytyjczycy mieszkający w Polsce: Kev Fox – artysta wytwórni Kayax, znany m.in. ze współpracy ze Smolikiem oraz Tony Duckworth – general manager na Polskę i Europę Środkową firmy wydawniczej PIAS. Inną perspektywę przedstawi m.in. nasza rodaczka mieszkająca obecnie w Berlinie: managerka słynnego duetu Catz 'n Dogz, Maria Shepheard. Lista bohaterów tej debaty nie jest jeszcze zamknięta.
Tak jak w poprzednich latach, ważną cegiełkę do programu konferencji dołoży ekipa portalu Muno.pl, która wręczy statuetki dla m.in. najpopularniejszych polskich artystów, klubów i wydarzeń minionego roku. Głosowanie w plebiscycie MUNOLUDY jeszcze się nie rozpoczęło, ale w ubiegłym roku udział wzięło w nim udział ponad 35 tys. osób, co czyni te nagrody najbardziej miarodajnymi na rodzimej scenie elektronicznej.
Nie jest to jeszcze pełny program VII Konferencji Muzycznej Audioriver. Ostatni element organizatorzy podadzą za około dwa tygodnie.
Wydarzenie rozpocznie się 8 kwietnia o 10:00 w Auli 0 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Bilety w cenie 10 zł są już dostępne na www.audioriver.pl w zakładce Konferencja oraz w salonach Empik w całej Polsce.
Tradycyjnie po Konferencji odbędzie się także after party, a szczegóły tego wydarzenia poznamy wkrótce.

Więcej informacji i program godzinowy:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →