Wygraj vinyl Viadriny – KONKURS

Konkurs

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są 2 płyty winylowe z najnowszą EP-ką Viadriny, zatytułowaną "Specter".

Specter EP” to najnowsze dzieło duetu Viadrina, które ukazało się kilka dni temu nakładem warszawskiego labela Soundbar Records. Zgodnie z polityką wytwórni, EP-ka jest dostępna na płycie winylowej, na której znalazły się 4 tracki – dość mroczny „Specter” i jego remix od Venice Calypso oraz pogodny „Blob” wraz z interpretacją Kixnare’a. Fragmentów wszystkich numerów z EP-ki możecie posłuchać w Muno.FM.


Viadrina

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Release Party najnowszego wydanictwa Viadriny odbędzie się dziś w klubie Parking Bar w Warszawie. Oprócz duetu zagra DJ MO.

15.05.2015 | VIADRINA – „SPECTER EP” – RELEASE PARTY | PARKING BAR | WARSZAWA

KONKURS

Mamy dla Was 2 płyty winylowe „Specter EP” Viadriny. Jeśli chcesz mieć jedną z nich w swojej kolekcji, polub ten artykuł (przycisk „Lubię to!” nad zdjęciem głównym) i odpowiedz na pytanie:

Ile wydawnictw liczy sobie katalog wytwórni Soundbar Records?

Prawidłowe odpowiedzi przesyłacie na adres [email protected], w treści wpiszczcie też swoje imię i nazwisko, adres pocztowy oraz login na Muno.pl. Macie na to czas do 19 maja do godziny 15:00. Zwycięzcy otrzymają wiadomości zwrotne.

KONKURS ROZWIĄZANY! Zwycięzcy zostali poinformowani mailowo.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →