Znamy program V Konferencji Muzycznej Audioriver

Wydarzenie

Debaty o sponsoringu i mediach społecznościowych, warsztat dla producentów oraz rozdanie nagród polskiej sceny klubowej, MUNOLUDY - właśnie poznaliśmy program konferencji muzycznej, która 7 marca odbędzie się na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Zapoczątkowana pięć lat temu konferencja, zawsze miała na celu poruszać kwestie ważne dla osób działających na scenie muzyki alternatywnejmówi rzecznik Audioriver, Łukasz Napora. To bolesna, lecz także znana prawda, że w tej gałęzi sztuki nie narzeka się raczej na nadmiar pieniędzy i to właśnie temu tematowi postanowiliśmy poświęcić dużą część jubileuszowej edycji naszego wydarzenia.
Tematem wprost odnoszącym się do kwestii finansowych będzie debata „Czego sponsorzy oczekują od muzyki?”, w której udział wezmą reprezentanci dużych marek wspierających projekty muzyczne oraz osoby od lat pracujące przy przedsięwzięciach łączących biznes, komunikację i sztukę.
Konferencja rozpocznie się spotkaniem nie mówiącym wprost o pieniądzach, ale zainaugurowanym z powodu ich braku. Mowa o dyskusji o nazwie „Świat po Facebooku.”, która dotyczyć będzie sytuacji, w której od ponad roku znalazło się mnóstwo osób opierających swoją komunikację na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Facebook był świetnym miejscem dla marek bez budżetów reklamowych do momentu, aż nie obciął zasięgu postów. Czy jesteśmy zmuszeni do płacenia za komunikację na tym portalu czy może warto przenieść się na inne platformy?

Podczas V Konferencji Muzycznej Audioriver poznamy wyniki plebiscytu MUNOLUDY 2014
Pomiędzy powyższymi spotkaniami, od 15:15 do 16:45 odbędzie gala wręczenia nagród MUNOLUDY za 2014 rok. W plebiscycie oddano ponad 30 tys. głosów, co czyni go najbardziej miarodajnym wskaźnikiem popularności na polskiej scenie klubowej. Wyniki poznamy podczas Konferencji, a każdy z laureatów weźmie udział w debacie prowadzonej przez redaktora naczelnego Muno.pl, Aleksandra Kubaczewskiego.
Po trzech panelach wydarzenie opuści Uczelnię Łazarskiego, by przenieść się do Pin-Up Studio na Nowogrodzkiej 84/86, gdzie o 20:00 odbędzie się druga edycja warsztatu dla producentów. „Co jest nie tak z moją produkcją?” po raz pierwszy odbył się przed rokiem w Krakowie, a zainteresowanie nim i wartość merytoryczna przekonały organizatorów do kontynuowania tej idei. Koncepcja jest prosta – zachęcamy młodych producentów i zespoły do nadsyłania nam swoich utworów, które będą następnie poddane ocenie ekspertów – mówi Napora. Utwory oceniać będą Function, czyli Amerykanin reprentujący Ostgut Ton i Sandwell District oraz Mothashipp – producent muzyczny, realizator i kompozytor, który pracował z takimi artystami, jak Mama Selita, Marika czy Pablopavo oraz doskonale sprawdził się podczas pierwszej edycji warsztatu.
Function to oczywiście także gwiazda After Party, które tego samego dnia, o 22:00 ruszy w Pin-Up Studio. Wraz z Amerykaninem wystąpi szwajcarski duet Adriatique oraz polski support, który zostanie ogłoszony wkrótce. Za wizualizację odpowiadać będzie poznański kolektyw .wju.
Więcej informacji:
Źródło: informacja prasowa
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →