Unframed 2019 – festiwal techno piosenki w Opolu. Co nowego w line-upie?

Eventpromo

Nadchodzi nowe techno przedsięwzięcie w Polsce - Unframed 2019. Sprawdź line-up i zdobądź bilety!

Unframed to projekt skupiający się na współczesnej muzyce elektronicznej, szeroko pojętej sztuce i nowoczesnej technologii. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 7 grudnia w Opolu, jako świeży powiew w stolicy polskiej piosenki. Organizatorzy zapowiadają niecodzienną szansę na poszerzenie muzycznych horyzontów, choć pierwsze ogłoszenia to dobrze znane fanom muzyki elektronicznej w Polsce nazwiska.

Unframed 2019 – wcześniejsze ogłoszenia

Sprawdźcie, kto na pewno wystąpi na imprezie w Opolu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dax J

Pierwszym ogłoszonym artystą już jakiś czas temu był Dax J. Brytyjski dj i producent, znany z hipnotycznych wydawnictw dla Arts, Electric Deluxe, Clergy czy jego własnego Monnom Black. Oprócz niezliczonej ilości EPek, ma na swoim koncie dwa świetne albumy Shades Of Black i Offending Public Morality, które podbiły serca fanów techno na całym świecie. Jego sety po prostu kipią energią. Miksuje mocno, prosto i do celu.

Fabrizio Rat – La Machina

Następnie ogłoszono występ Fabrizio Rat – La Machina. Fortepianowego mistrza łączącego dźwięki muzyki klasycznej z techno syntezatorami.

unframed

Unframed 2019 – kolejni artyści dołączają do line-upu

W połowie lipca poznaliśmy także niezwykły duet, który dołączył do line-upu.

Parallx i Inhalt Der Nacht

Premierowo, po raz pierwszy na świecie w secie b2b zagrają herosi techno młodego pokolenia – Parallx i Inhalt Der Nacht.

Jak Wam się podoba taki festiwal techno piosenki?

Unframed 2019 – bilety

Bilety są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →