Dax J pierwszą gwiazdą festiwalu piosenki techno w Opolu

Eventpromo

Poznaj nowe przedsięwzięcie w Polsce - Unframed.

Unframed to nowy projekt na naszej scenie skupiający się na współczesnej muzyce elektronicznej, szeroko pojętej sztuce i nowoczesnej technologii.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 7-go grudnia w Opolu, jako świeży powiew w stolicy polskiej piosenki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Ekipa zapowiada niecodzienną szansę na poszerzenie muzycznych horyzontów choć pierwszym ogłoszonym artystą jest dobrze znany w Polsce Dax J.

Dax J to brytyjski didżej i producent, znany z hipnotycznych wydawnictw dla Arts, Electric Deluxe, Clergy czy jego własnego Monnom Black.

Oprócz niezliczonej ilości epek ma na swoim koncie dwa świetne albumy „Shades Of Black” i „Offending Public Morality”, które podbiły serca fanów techno na całym świecie. Jego sety po prostu kipią energią. Miksuje mocno, prosto i do celu.

Jeśli nie miałeś jeszcze szansy usłyszeć go na żywo, nie możesz przegapić Unframed. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →