Dax J pierwszą gwiazdą festiwalu piosenki techno w Opolu

Eventpromo

Poznaj nowe przedsięwzięcie w Polsce - Unframed.

Unframed to nowy projekt na naszej scenie skupiający się na współczesnej muzyce elektronicznej, szeroko pojętej sztuce i nowoczesnej technologii.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 7-go grudnia w Opolu, jako świeży powiew w stolicy polskiej piosenki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ekipa zapowiada niecodzienną szansę na poszerzenie muzycznych horyzontów choć pierwszym ogłoszonym artystą jest dobrze znany w Polsce Dax J.

Dax J to brytyjski didżej i producent, znany z hipnotycznych wydawnictw dla Arts, Electric Deluxe, Clergy czy jego własnego Monnom Black.

Oprócz niezliczonej ilości epek ma na swoim koncie dwa świetne albumy „Shades Of Black” i „Offending Public Morality”, które podbiły serca fanów techno na całym świecie. Jego sety po prostu kipią energią. Miksuje mocno, prosto i do celu.

Jeśli nie miałeś jeszcze szansy usłyszeć go na żywo, nie możesz przegapić Unframed. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →