Tricky wyda nową płytę i wystąpi w Warszawie – BILETY!

5 574
Zapowiedzi
Tricky wyda nową płytę i wystąpi w Warszawie – BILETY!

W maju ukaże się nowy album Tricky'ego, zatytułowany "False Idols". Artysta będzie gwiazdą warszawskiego FreeFormFestival, który w tym roku odbędzie się w dniach 10-11 maja.

Tricky to bez cienia wątpliwości ikona muzyki elektronicznej. Początek jego kariery łączy się ze współpracą z Massive Attack. Wokalista pojawił się na kultowym albumie „Blue Lines”, jednak drogi artystów wkrótce się rozeszły. W 1995 roku wydał solowy krążek „Maxinquaye„, który jest jedną z najważniejszych elektronicznych płyt XX wieku. Dorobek albumowy zamyka „Mixed Race” z 2010 roku.
Tricky zapowiedział nowy album, zatytułowany „False Idols„, który będzie zarazem pierwszym wydawnictwem sublabela !K7 o tej samej nazwie. Artysta powraca do muzycznych idei z „Maxinquaye”, jednak nowe nagrania mają być bardziej dojrzałe. Na płycie znalazły się utwory z gościnnym udziałem Nneki, Francesci Belmonte, Fifi Rong oraz Petera Silbermana. Numer „Nothing’s Changed” (odsłuch poniżej) możecie pobrać za darmo z oficjalnej strony Tricky’ego.
Z pewnością ogromną radość polskim fanom artysty sprawił organizator FreeFormFestival, zapraszając Tricky’ego do Warszawy. Będzie to okazja do wysłuchania nowych utworów zanim ukażą się oficjalnie.
Bilety na FreeFormFestival możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Miejsce: Soho Factory – Warszawa
Tricky – False Idols [False Idols/!K7]
Data wydania: 28.05.2013
Tracklista:
01. Somebody’s Sins
02. Nothing Matters
03. Valentine
04. Bonnie & Clyde
05. Parenthesis
06. Nothing’s Changed
07. If Only I Knew
08. Is That Your Life
09. Tribal Drums
10. We Don’t Die
11. Chinese Interlude
12. Does It
13. I’m Ready
14. Hey Love
15. Passion of the Christ