Traktor Kontrol S4 od Native Instruments

Technologia

Firma Native Instrument ujawniła szczegóły dotyczące nowego kontrolera - Traktor Kontrol S4. Oglądamy filmiki, na których zaprezentowano możliwości urządzenia!

Niedawno na łamach muzikanova.pl pokazywaliśmy Wam krótki filmik z imprezy w klubie Space na Ibizie, podczas której Dubfire testował możliwości nowego kontrolera.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Firma Native Instruments ujawniła właśnie szczegóły dotyczące tego urządzenia. 4-kanałowy Traktor Kontrol S4, ma już wbudowaną kartę dźwiękową 24 bit/96 kHz, także nie ma potrzeby dodatkowego zakupu Audio 2/4/8 DJ. Wystarczy tylko podłączyć sprzęt do naszego laptopa i możemy w pełni cieszyć się nowymi możliwościami kontrolera. Na pewno z większości rozwiązań zadowoleni będą użytkownicy oprogramowania Traktor Pro, którzy na pewno nie raz borykali się z podłączaniem kabli do mixera.

 

Traktor Kontrol S4 pozwala nam na swobodne poruszanie się po oprogramowaniu Traktor Pro bez konieczności dotykania naszego laptopa. Poniżej znajdziecie kilka filmików prezentujących możliwości nowego kontrolera.

 

Więcej informacji na temat Traktor Kontrol S4 znajdziecie na oficjalnej stronie Native Instruments.

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →