TRAKTOR PRO Plus – co przygotowało Native Instruments?

fot. Native Instruments
Lifestyle News Technologia
TRAKTOR PRO, Native Instruments

Firma Native Instruments wprowadza nową subskrypcję dla użytkowników oprogramowania TRAKTOR, czyli PRO Plus. Hit czy kit?

TRAKTOR PRO Plus – co nowego?

TRAKTOR PRO Plus to opcjonalna subskrypcja do TRAKTOR PRO 3. Za dodatkowe 4,99 dolarów miesięcznie lub 49 USD rocznie użytkownicy mogą odblokować szereg ekskluzywnych narzędzi i efektów, które wykorzystują niektóre technologie chociażby od Soundwide, marki obejmującej iZotope, Plugin Alliance i Brainworx. Co to daje? Według wydawców jest to większa możliwość inspiracji, twórczej ekspresji i eksperymentowania. Od sierpnia PRO Plus oferuje profesjonalny, inteligentny limiter – Ozone Maximizer od iZotope. Pierwotnie zaprojektowany dla studia (producenci dobrze go znają) limiter został teraz zintegrowany z interfejsem przyjaznym dla didżejów, zachowując transjenty, jednocześnie minimalizując zniekształcenia. Wraz z nim pojawia się Pattern Player – niestandardowy kreator pętli perkusyjnych, który umożliwia didżejom nakładanie rytmicznych próbek w celu wzbogacenia ich miksu chociażby w przypadku pomyłki. Zoptymalizowane do użytku na żywo narzędzie może być sterowane za pomocą sekcji FX wielu kontrolerów wydajności TRAKTOR chociażby S4MK3 czy X1. Dodatkowo roczni subskrybenci otrzymają trzy miesiące bezpłatnego przesyłania strumieniowego za pośrednictwem podstawowego poziomu Beatsource i zaawansowanego przesyłania strumieniowego Beatport, gdzie można budować biblioteki z wyselekcjonowanych list odtwarzania i milionów utworów na żądanie.

TRAKTOR PRO 3.2: Harmonic Mixing with Chris Liebing | Native Instruments

Zobacz także: Tresor wypuszcza księgę z archiwalnymi, nieznanymi wcześniej materiałami

Native Instruments będzie na bieżąco uzupełniać ekskluzywne funkcje do TRAKTOR PRO Plus co kwartał, jednocześnie dostarczając aktualizacje dla całej bazy użytkowników. Oczywiście użytkownicy, którzy nie są subskrybentami, skorzystają z regularnych bezpłatnych aktualizacji kompatybilności i poprawek, natomiast użytkownicy, którzy anulują lub wstrzymają swoją subskrypcję, powrócą do zestawu funkcji TRAKTOR PRO 3, podczas gdy ustawienia i mapowania utworzone przez nich zostaną zapisane i będą ponownie dostępne po ponownej aktywacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TRAKTOR PRO 3.5 x Beatport LINK integration Walkthrough | Native Instruments

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →