Nadchodzi odświeżony Maschine – VIDEO

1 040
Technologia

Native Instruments zaprezentował odświeżone i usprawnione narzędzia dla producentów muzycznych - Maschine oraz klawiatury Komplete Kontrol. Sprawdź co nowego!

Jeśli macie zamiar rozbudować swoje studio o urządzenia Maschine lub Komplete Kontrol, to wstrzymajcie się jeszcze przez chwilę. Native Instruments właśnie zapowiedział aktualizację tych produktów. Odświeżone wersje będą dostępne w sprzedaży od 5 października.
Na pierwszy rzut oka główną zmianą w obu są wyświetlacze. Maschine mk3 otrzymał 2 wysokiej rozdzielczości LCD, Komplete Kontrol S49 i S61 mk2 również mogą pochwalić się nowymi, sporej wielkości wyświetlaczami. Z pewnością zmiany te wpłyną na komfort pracy z urządzeniami. To oczywiście nie koniec usprawień. Pełne listy zmian znajdziecie na stronie Native Instruments, a prezentacje video poniżej.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, Maschine mk3 i Komplete Kontrol mk2 będą dostępne od 5 października. Sugerowane przez producenta ceny to 599 dolarów za Maschine oraz 599 i 699 dolarów za odpowiednio Komplete Kontrol 49 i 61.