Playbox – nowość od Native Instruments

źródło: Native Instruments/YouTube
News Technologia
playbox

Czołowa niemiecka firma produkująca oprogramowanie muzyczne, Native Instruments, zaprezentowała światu nowy wirtualny instrument, który jest prawdziwą kopalnią inspiracji i z pewnością znajdzie zastosowanie w nadchodzących przebojach. Jesteśmy pewni, że ta wtyczka zadowoli fanów futurystycznego brzmienia w stylu Amona Tobina czy FKA twigs. Panie i Panowie – poznajcie Playbox!

Playbox – prawdziwy hitmaker

Kiedyś na grupkach producentów muzycznych popularny był mem z bohaterami programu Pogromcy mitów z podpisem: „Podobno można zrobić hit w 15 minut”. Z najnowszym wirtualnym instrumentem ta sztuka będzie zdecydowanie łatwiejsza. Playbox łączy generowanie akordów, nakładanie próbek i randomizację, aby uzyskać natychmiastowe i niepowtarzalne dźwięki, które można odtworzyć tylko jednym palcem. Zawiera 905 sampli, 224 zestawy akordów i 217 ustawień efektów – wiadomo, to tylko liczby, ale jak usłyszycie ich jakość oraz jak proste i ciekawe rozwiązanie wymyśliło Native Instruments, to możecie się pozytywnie zaskoczyć. Zobaczcie sami!

PLAYBOX Walkthrough | Native Instruments

Playbox – prostota tworzenia

Pierwsze co rzuca się w oczy to oczywiście oprawa graficzna – kojarzenie dźwięków z kostkami o różnych wyglądach i fakturach. Swoją drogą te kostki mogą trochę przypominać prezentowane style graficzne w identach MTV. Poza biblioteką dźwięków producenta można też wykorzystać do 450 własnych sampli. Nie ma potrzeby ręcznego dostrajania próbek dźwięku do akordu. Wystarczy kliknięcie, które jest jak rzut kostką i dzięki randomizacji ustawień można szybciej się bawić i szukać inspiracji, z niestandardowymi akordami na jednym presecie. Wszystkie te pomysły możesz przenieść na swój DAW jak Ableton czy FL Studio. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak z nowym wirtualnym instrumentem radzi sobie Robot Koch.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Robot Koch prezentuje PLAYBOX

Playbox – cena

Owszem, niemieccy producenci oprogramowania nie odkrywają tutaj Ameryki, ale Playbox stanowi wygodne i odświeżone połączenie między modną syntezą, akordami, efektami a ustawieniami – tu znajdziesz tak naprawdę wszystko do rozbudzenia Twojej kreatywności, jeśli masz problem z rozpoczęciem bądź ukończeniem kawałka. Ta wtyczka zmienia przebieg pracy, zapewniając natychmiastowe i jedyne w swoim rodzaju rezultaty dla każdego twórcy muzyki.

Playbox do nabycia w internetowym sklepie Native Instruments w cenie 149 euro!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →