Ważna aktualizacja do Traktor Pro

Technologia

Aktualizacja Traktor Pro do wersji 2.8 przynosi wiele zmian, z których ucieszą się użytkownicy najnowszego sprzętu oraz nowoczesnych, 64-bitowych systemów operacyjnych.

Wczoraj wieczorem firma Native Instruments wypuściła aktualizację Traktor Pro do wersji 2.8, której warto przyjrzeć się bliżej, bo przynosi sporo zmian w stosunku do ostatniej 2.7.3. Być może update przekona nawet użytkowników konkurencyjnego oprogramowania Serato do przejścia na Traktor Pro, gdyż dotychczas związana z Serato marka Rane podjęła współpracę z Native Instruments! Na jej mocy najnowszy mikser Rane MP2015, będący obecnie jedną z najciekawszych i najbardziej pożądanych konstrukcji na rynku, otrzymał certyfikat Traktor Scratch, przez co użytkownicy nie potrzebują już dodatkowego interfejsu audio do grania z vinyli z kodem czasowym.
Aktualizacja Traktora ucieszy też użytkowników odtwarzaczy Pioneer CDJ-900 Nexus i XDJ-1000, które od teraz są w pełni wspierane.
Zmiany nie ominęły też silnika programu, który teraz ma 64-bitową architekturę, a więc Traktor Pro może adresować więcej niż 2 GB pamięci RAM. To dobra wiadomość dla użytkowników posiadających kilka lub kilkanaście GB RAM-u w komputerze, które w końcu zostaną należycie wykorzystane podczas grania z dużej ilości sampli i loopów. Równolegle będzie też dostępna 32-bitowa wersja programu dla zachowania kompatybilności z 32-bitowymi systemami operacyjnymi.
Aktualizacja Traktor Pro do wersji 2.8 jest darmowa, a pełną listę zmian znajdziecie tutaj.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →