Wygraj bilet na Time Warp Mannheim 2015!

6 244
Wydarzenie

W niedzielę 5. kwietnia odbędzie się jeden z najbardziej niesamowitych eventów na globie. Time Warp z ponad 40 artystami, którzy wystąpią w Mainmarkthalle w Mannheim. W konkursie organizowanym przez Muno.pl możecie wygrać bilet na to niezwykłe wydarzenie!

Time Warp przez 20 lat swojego istnienia urosło do rangi jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Od dwóch dekad do Mainmarkthalle w Mannheim, zapraszani są najpopularniejsi dje Techno/House, aby wystąpić przed wielotysięcznym tłumem. Time Warp to też niezwykła oprawa sceniczna, zobaczcie oficjalne aftermovie z ubiegłorocznej edycji.

Impreza w tym roku rozpocznie się 5 kwietnia, w wielkanocną niedzielę. W Maimarkthalle wystąpi ponad 40 artystów, zobaczcie poniżej pełny, imponujący line-up.

Line-up:
Alle Farben, andhim, Bunte Bummler, Chris Liebing, Dixon, Felix Kröcher, Jamie Jones, Karotte, Len Faki, Luciano, Marco Carola, Monkey Safari, Paco Osuna, Ricardo Villalobos, Rodhad, Seebase, Steffen Deux, Sven Väth, Timo Maas, AKA AKA feat. Thalstroem, Audion, Carl Cox, David Nicolas & Sebastian Werle, Dubfire, Ilario Alicante, Joseph Capriati, Laurent Garnier, Loco Dice, Magda, Monika Kruse, Niconé & Sascha Braemer, Pan-Pot, Richie Hawtin, Sasch BBC, Seth Troxler, The Martinez Brothers, Steffen Baumann, Sterac aka Steve Rachmad, Tale of Us, tINI
Sprzedaż biletów na Time Warp prowadzi w Polsce agencja C&C Bookings. Opis procedury zakupu znajdziecie na stronie wydarzenia.

5.04.2015 | TIME WARP 2015 | | MAINMARKTHALLE | MANNHEIM

KONKURS
Mamy dla Was jeden bilet na Time Warp Mannheim, który macie szansę zdobyć odpowiadając na pytanie:
Pod jakim adresem mieści się słynna Maimarkthalle?
Swoje odpowiedzi podsyłajcie na adres [email protected] W treści wpiszcie też swoje imię, nazwisko login na muno.pl oraz dane do wysyłki pocztowej. Rozwiązanie konkursu nastąpi w poniedziałek, 23 marca o 12:00.

Bilet otrzymuje elber, gratulujemy! 🙂