Tiga zagra na Nocnym Targu Towarzyskim

Fot. Materiały promocyjne
Eventpromo
Tiga wraca do Polski

Tiga Sontag przybędzie do Poznania, aby dać występ w ramach cyklu Iridium by Weikum. Sprawdź!

Tiga – charyzma, talent i wspaniały kontakt z publicznością


Tiga Sontag to postać, której fanom elektronicznych brzmień nie trzeba specjalnie przedstawiać. Ten kanadyjski producent i DJ zadebiutował 21 lat temu pozycją Sunglasses At Night, która jest dziś absolutną klasyką w katalogu tanecznej elektroniki. Potem powstały kolejne hity, jak choćby You Gonna Want Me, Shoes, Bugatti i Let’s Go Dancing oraz remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moby’ego czy LCD Soundsystem.

Wiele własnych kompozycji muzyk wydał w swojej wytwórni o nazwie Turbo, w której bogatej ofercie są również produkcje Gesaffelsteina, Azari & III, The Hackera czy Boys Noize. Ostatnie wydawnictwo artysty, Tiga & Roman Flügel / Planetary Assault Systems / Jacek Sienkiewicz – 20 Years Cocoon Recordings, ‎ukazało się w 2021 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tiga Sontag, Nocny Targ Towarzyski
Fot. Materiały promocyjne

Tiga wraca do Polski

Teraz artysta, który wielokrotnie odwiedzał nasz kraj i zdołał zdobyć sobie serca polskiej publiczności, wystąpi 27 maja na poznańskim Nocnym Targu Towarzyskim. Koncert odbędzie się ramach cyklu Iridium by Weikum. Bilety trafiły już do sprzedaży.

Iridium by Weikum to cykl promujący starannie wyselekcjonowaną techniczną odsłonę muzyki elektronicznej. Ukłon w stronę młodych, zdolnych, jak również już mocno upozycjonowanych artystów rodzimej sceny. 27 maja gościem specjalnym będzie żywa legenda – Tiga.

– czytamy w informacji prasowej

Tiga – You gonna want me

Sprawdź wydarzenie na Facebooku.

Bilety na koncert Tigi

Bilety na występ Tigi, który odbędzie się już 27 maja, możecie nabyć na stronie Biletomat.pl. Pierwsza pula wejściówek dostępna jest w cenie 30 zł, za bilety z drugiej puli trzeba będzie zapłacić 40 zł.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →