Theo Parrish: będzie nowy album legendy z Detroit

452

Theo Parrish powraca z nowym albumem. Premiera wydawnictwa zatytułowanego Wuddaji przewidziana jest na przyszły tydzień.

Theo Parrish potwierdza wydanie nowej płyty

Theo Parrish zyskał popularność łącząc jazz z house’em i minimalowym techno. Dzieciństwo w Chicago oraz dorastanie w Detroit miały silny wpływ na jego muzyczną karierę. Miłość do muzyki Niny Simone, Jimiego Hendrixa czy Boba Marleya, wkrótce przerodziła się w fascynację tanecznymi rytmami od Rona Hardy’iego, Frankiego Knucklesa czy Lil Louisa.

Amerykanin muzykę miksuje i tworzy od 1986 roku, kiedy to skończył 13 lat. Od tego czasu wykonał niezliczoną ilość autorskich produkcji jak i editów numerów disco, soul czy funk. Parrish jest także założycielem wytwórni Sound Signature. To właśnie jej nakładem pojawi się najnowsze dzieło artysty.

Theo Parrish – Wuddaji – premiera 18 września

Na Wuddaji znajdzie się 9 premierowych kawałków artysty. Z ich próbkami możecie zapoznać się poniżej.

Będzie to pierwszy studyjny album Theo Parrisha od 2014 roku i słynnego American Intelligence. Debiutancka płyta artysty First Floor ukazała się w 1998 roku. Wuddaji będzie mogli zakupić pod tym linkiem.

Theo Parrish – Wuddaji – lista utworów

  1. Hambone Capuccino
  2. Radar Detector
  3. This Is For You with Maurissa Rose
  4. Wuddaji
  5. Hennyweed Buckdance
  6. Angry Purple Birds
  7. Who Knew Kung Fu
  8. All Your Boys Are Biters
  9. Knew Better Do Better

 Theo Parrish, premiery muzyczne

Theo Parrish – Wuddaji – okładka płyty

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.