The Prodigy już dziś na Przystanku Woodstock

News

Już za kilka godzin w ramach festiwalu Przystanek Woodstock odbędzie się jedyny w naszym kraju koncert legendarnej formacji The Prodigy!

Mająca na swoim koncie blisko 20 milionów sprzedanych płyt, brytyjska grupa The Prodigy, wystąpi już dziś na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą! Legendarny zespół zdobył uwielbienie fanów głównie dzięki takim hitom jak: „Out Of Space”, „Smack My Bitch Up”, „Breathe”, „Firestarter”, „Poison” czy „Voodoo People”.

Jak opowiada szef festiwalu w wywiadzie dla muzyka.onet.pl o kulisach zaproszenia The Prodigy na Przystanek Woodstock, dużą role odegrało wysłanie menadżerowi trasy grupy, nagrania koncertu zespołu Papa Roach, która wystąpiła w Kostrzynie w ubiegłym roku. – Podałem liczbę 500 tysięcy, która zgromadziła się pod sceną. Odpisali czy nie pomyliły mi się zera. Przecież na nagraniu widać, że nie chodzi tu o 50 tys., ale pół miliona ludzi! Potem napisałem, że reprezentujemy organizację pozarządową, która zbiera pieniądze na sprzęt medyczny – tylko w tym roku zebraliśmy 15 milionów dolarów. Znowu, teraz już żartobliwie, zapytali czy nie pomyliłem się o jedno zero. A jak chłopaki usłyszeli, że mówimy o miłości i pokoju, a także walczymy z narkotykami przemocą nie tylko uwierzyli ale zupełnie inaczej zaczęli z nami rozmawiaćpowiedział Owsiak.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niemal półtora godzinny koncert The Prodigy rozpocznie się 22:50. Przypomnijmy, że wstęp na Przystanek Woodstock jest darmowy!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →