Tauron Nowa Muzyka 2013 – PROGRAM FESTIWALU
Dziś poznaliśmy pełny program festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Sprawdź o której godzinie występują artyści, których najbardziej wyczekujesz! Przypominamy, że bilety na festiwal możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl oraz Biletomat.pl.
Karnety i bilety jednodniowe na festiwal Tauron Nowa Muzyka oraz bilety na Koncerty Otwarcia i Zamknięcia możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl oraz Biletomat.pl.
22-25.08.2013 | TAURON NOWA MUZYKA | DOLINA TRZECH STAWÓW | KATOWICE
22.08.2013 | KONCERT OTWARCIA TNM2013: BADBADNOTGOOD
25.08.2013 | KONCERT ZAMKNIĘCIA TNM2013: DARKSTAR
TAURON NOWA MUZYKA 2013 – PROGRAM FESTIWALU
20.00 – 21.30 Vladislav Delay (FIN)
21.30 – 23.00 BadBadNotGood (CAN)
23.08 pt / Fri – Dolina Trzech Stawów, Katowice
MAIN STAGE:
19.00 – 20.00 NOVIKA (PL)
21.00 – 22.00 TOSCA (AU)
23.00 – 24.00 JON HOPKINS (UK)
01.00 – 02.00 SQUAREPUSHER (UK)
03.00 – 04.00 AMON TOBIN Presents: TWO FINGERS (BRA)
LITTLE BIG STAGE:
18.00 – 19.00 MMOTHS (IRL)
20.00 – 21.00 HOLLY HERNDON (US)
22.00 – 23.00 DARLING FARAH (UK)
00.00 – 01.00 JETS (US)
02.00 – 03.00 LFO (UK)
04.00 – 05.00 VENETIAN SNARES (CAN)
05.00 – 06.00 DAWN DAY NIGHT (UK)
RED BULL MUSIC ACADEMY STAGE:
19.00 – 20.00 AUER (PL)
20.00 – 21.00 NIEWINNI CZARODZIEJE (PL)
21.00 – 22.00 KIXNARE (PL)
22.00 – 23.00 YOSI HORIKAWA (JPN)
23.00 – 00.00 ZEBRA KATZ (US)
00.30 – 01.30 THUNDERCAT (US)
01.30 – 03.00 SHERWOOD & PINCH (UK)
03.00 – 06.00 SKREAM feat ST.POKES (UK)
stage visuals – AtelierS10
SHOWCASE TENT – MIK MUSIK
20.00–20.45 DJ CZARNY LATAWIEC (PL)
20.45–21.30 LUGOZI (PL)
21.30–22.15 TSAR POLOZ (PL)
22.15–23.00 8ROLEK (PL)
23.00–23.45 KUCHARCZYK (PL)
23.45–00.15 IRON NOIR (PL)
00.15–01.00 WILHELM BRAS (PL)
01.00–01.45 RSS B0YS (PL)
01.45–02.15 CO (PL)
02.15–04.00 MIK DJs (PL)
stage visuals: VJs PussyKrew
24.08 sob. / Sat – Dolina Trzech Stawów, Katowice
MAIN STAGE:
17.00 – 18.00 OCET (PL)
19.00 – 20.00 LONDON GRAMMAR (UK)
21.00 – 22.00 JAMIE LIDELL (UK)
23.00 – 00.00 BRANDT BRAUER FRICK ENSEMBLE (GER)
01.00 – 02.30 MODERAT (GER)
03.00 – 04.00 OSZIBARACK (PL)
WIGWAM STAGE:
18.00 – 19.00 NIWEA (PL)
20.00 – 21.00 SOHN (UK)
22.00 – 23.00 GREGOR SCHWELLENBACH plays 20 years of KOMPAKT (GER)
00.00 – 01.00 DEPTFORD GOTH (UK)
02.00 – 03.00 UL / KR (PL)
04.00 – 05.00 ZA! (ESP)
RED BULL MUSIC ACADEMY STAGE:
19.00 – 20.00 MIMETIC (FRA)
20.00 – 21.00 KAMP! (PL)
21.00 – 22.00 MATIAS AGUAYO & MOSTRO (CHI)
22.00 – 00.00 SID LE ROCK (CAN)
00.00 – 01.00 COMA (GER)
01.00 – 04.00 DJ KOZE (GER)
04.00 – 06.00 ROBAG WRUHME (GER)
stage visuals – AtelierS10
SHOWCASE TENT – NUMBERS REC
20.00 – 21.00 ROS (PL)
21.00 – 22.00 SOPHIE (UK)
22.00 – 23.30 DEADBOY (UK)
23.30 – 01.00 REDINHO (UK)
01.00 – 02.30 OMAR SOULEYMAN (UK)
02.30 – 04.00 JACKMASTER (UK)
04.00 – 05.30 SPENCER (UK)
stage visuals: .wju
24.08 Niedz. / Sun. – Kościół Ewangelicki, Katowice
19.30 – 21.00 Yosi Horikawa (JPN) & Chino (PL) & Sojka (PL)
21.00 – 22.00 Darkstar (UK)