Tauron Nowa Muzyka 2013 – BILETY NA MUNO.PL

Wydarzenie

Mamy dla Was garść świeżych informacji o festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2013. Do line up'u dołączają kolejni artyści a Muno.pl uruchamia przedsprzedaż biletów i karnetów na to wydarzenie!

Na początek kilka informacji o kolejnych gwiazdach tegorocznego festiwalu. Tauron Nowa Muzyka od początku podąża wyraźnie i ciekawie obraną drogą muzycznej selekcji. Organizatorzy zapraszają niebanalnych artystów, przedstawicieli elektroniki i nurtów pochodnych, których bardzo rzadko, jeśli w ogóle można usyłszeć gdziekolwiek indziej w Polsce.

A co oprócz okazji do posłuchania znanych nam muzyków sprawia, że wybieramy się na takie wydarzenia? Oczywiście poszukiwanie nowych inspiracji i dobra zabawa – tych dwóch czynników na pewno nie zabraknie w dniach 22-25 sierpnia w Katowicach!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutanci z Nottingham – zagrają na TNM 2013

Na koncercie otwierającym festiwal w Galerii Szyb Wilsona zagrają: BadBadNotGood. Matthew Tavares, Alexander Sowinski i Chester Hansen zagrają po raz pierwszy w Polsce. Przygotujcie się na jazz, jakiego jeszcze nigdy wcześniej nie słyszeliście, zbudowany wokół szalonych perkusyjnych solówek i hip-hopowych rytmów, sampli z utworów Björk i Jamesa Blake’a, jazz, który potrafi wywołać klasyczne pogo nawet na najbardziej konserwatywnych imprezach miłośników muzyki improwizowanej

22.08.2013 KONCERT OTWARCIA – BADBADNOTGOOD

Galeria Szyb Wilsona (Katowice)

Do składu festiwalu dołączają również Adrian Sherwood – prawdziwy mistrz oldschoolowego dubu, człowiek, który pomógł jamajskim technikom produkcji dźwięku rozprzestrzenić się w całej Europie, jeden z najważniejszych producentów lat osiemdziesiątych oraz London Grammar – młody zespół z Nottingham, porównywany do Florence and the Machine i Adele, budujący swoją muzykę wokół tanecznych rytmów, przesterowanych gitar i charakterystycznego głosu wokalistki Hannah Reid.

KARNETY DWUDNIOWE 23-24.08

Nowa Siedziba Muzeum Śląskiego (Katowice)

KARNETY TRZYDNIOWE 22-24.08

Nowa Siedziba Muzeum Śląskiego (Katowice)

Na finał ósmej edycji Tauron Nowa Muzyka przygotowaliśmy tym razem coś dla wszystkich wielbicieli psychodelicznego popu i zaprosiliśmy do występu w katowickim kościele ewangelicko-augsburgskim niesamowite brytyjskie trio Darkstar, które powróciło w tym roku po trzyletniej przerwie z nowym albumem News from Nowhere, opublikowanym przez wytwórnię Warp.

25.08.2013 KONCERT ZAMKNIĘCIA – DARKSTAR

Ewangelicki Kościół Zmartwychwstania Pańskiego w Katowicach

Więcej informacji szukaj pod linkiem:

Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2013 na Muno.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →