Szampańskie 'Le Le’ w Saturatorze

News

Ekscentryczne trio z Amsterdamu zawita w najbliższą sobotę na jedyny występ w Polsce do warszawskiego Saturatora

Szampańskie trio LE LE to unikalna siła wewnątrz nowoczesnego przemysłu muzycznego. Ich sposób na tworzenie własnej marki geniuszu równa się jedynie ich umiejętności adaptowania się i naginania do siebie ogólnych zasad muzyki.

„Nasz wspólny geniusz nie pozwala nam się ograniczać”, twierdzi jeden z członków zespołu, Piet Par’A, będący również graphic designerem. Ta niezwykła grupa złożona z dwóch producentów i jednego wokalisty nie daje się zaklasyfikować do jednego gatunku muzycznego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak mówi Serge Faberyayo:

 

„Tworzymy naszą własną markę magicznego geniuszu, zwaną Esperantologią. Jest to nauka będąca częścią muzycznej galaktyki. Piszemy piosenki po angielsku, duńsku, niemiecku i francusku.”

 

 

LE LE wydało w Magnetron Music swój debiutancki singiel “La Bouche” w październiku 2007, a album “Flage” rok później. W internecie krążą cztery filmy wideo, wśród których Skinny Jeans jest największym ich hitem(ZOBACZ VIDEO LE LE).

Jednak największy potencjał LE LE odzwierciedlający ich europejską sławę, to koncerty live o czym będziemy się mogli przekonać na pierwszym show zespołu w warszawskim klubie Saturator.

Więcej:
Le Le @ Saturator 14.03.2009, Sobota
www.myspace.com/lelemusiquePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →