Ekscentryczne trio z Amsterdamu

News

Członkowie zespołu LE LE na stałe mieszkają w Amsterdamie, jednak duszą i sercem związani są z Francją. W październiku 2008 roku ukaże się ich album zatytułowany "Flage".

Szampania – prowincja w północno-wschodniej Francji, kojarzona przede wszystkim z produkcji napoju, dzięki któremu region ten stał się znany na całym świecie. Szapania to także miejsce, które ekscentryczne trio LE LE z Amsterdamu traktuje jako swoje miejsce na ziemi.

W skład LE LE wchodzą: Serge Fabergé (słowa, wokal), Pièt Parra (producent, grafik) oraz Rimer London (producent z obsesją na punkcie syntezatorów). Ich inspiracją są takie gatunki muzyczne jak Disco, Nu Wave, Italo, Electro, House, Techno czy Pop. Zespół powstał dwa lata temu w Amsterdamie w jednej z tamtejszych kafejek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

„Wszyscy lubimy pić wino i patrzeć na zdjęcia Bridget Bardot. Nasze pierwsze numery powstały w oparciu o piosenki francuskie, więc naturalną rzeczą było także użycie francuskiej nazwy dla naszego zespołu. „Le” to słowo kojarzone przez wszystkich właśnie z Francją – stąd też nazwa LE LE.”

Numer „Breakfast” jest pierwszym singlem zespołu LE LE promującym ich najnowszy, wielojęzykowy album „Flage”, który ukaże się w sprzedaży w listopadzie 2008 roku. „Breakfast” opowiada o seksie z kobietą przy użyciu szalonych, może nieco niezrozumiałych słów. Numer ten jednak jest bardzo oryginalny i zapada słuchaczowi w pamięć…głównie za sprawą słów.

„Inspiracją dla wiele utworów, które znalazły się na albumie „Flage” byli bogaci ludzie – ci sami co noszą na sobie wiele złota, pływają na ekskluzywnych łodziach – całkowicie bez gustu, w obleśnych koszulkach od Versace. Kolejną inspiracją są stare magazyny Playboy, do których wszyscy czujemy głęboką miłość.”

Pierwsza impreza promująca album „Flage” odbędzie się 25 października na Amsterdam Dance Event w Flexbar.

LE LE – Breakfast

 

LE LE – Skinny Jeans

 

LE LE – Hard

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →