Święty Bass ponownie zaprasza do Tamy

fot. Gemi / YouTube
Eventpromo
gemi

Popularny duet Święty Bass po udanej jesiennej imprezie zadomowił się na dobre w poznańskiej Tamie - tym razem będą propagować sukces i karnawałowe nastroje wśród młodzieży. Już za miesiąc wraz z solidną reprezentacją polskiej sceny bassowej wystąpi gość specjalny z Wysp Brytyjskich - Gemi.

GEMI wbija do Tamy

Dzięki inicjatywom Święty Bass o przyszłość w Polsce takich gatunków jak UK Garage, bassline czy grime nie trzeba się martwić. Zwycięzcy plebiscytu Munoludy 2021 w kategorii DJ/DJka/Live Act Roku Bass Polska 2021 od lat inspirują się brytyjskim brzmieniem z podziemia i nawijką. Po sukcesach pierwszych edycjach ich cyklu imprez na Ulicy Elektryków i warszawskiej Pradze Centrum poznańska TAMA po kilku miesiącach przerwy ponownie ugości reprezentantów polskiej sceny bassowej oraz wyjątkowych gości z zagranicy. W lutym do Poznania przybędzie wschodząca gwiazda UK Garage, krnąbrny młodzieniec z wyspiarskim bejsem za pazuchą, reprezentant Kiwi RekordsGEMI.

Gemi – All Night (Visualiser)

Oczywiście wraz z gwiazdą wieczoru wystąpią sprawcy całego zamieszania, a także znani z poprzednich eventów dobrzy koledzy, specjaliści od mieszania bassu łokciem: Lux Familiar i DJ ORG.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizatorzy apelują, by przed rozpoczęciem mentalnych 40 dni na pustyni, okazać brak pokory.

Cały popiół z wyjaranych tej nocy petów zostanie zebrany na poczet naszych przyszłych postnych ceremonii – mówią

ŚWIĘTY BASS – DAJ ZNAĆ

Zobacz także: WAVY.: „Fascynuje nas brytyjska scena basowa i soundsystemowa” [wywiad]

GEMI w Tamie – łap wloty!

Kolejna impreza duetu Święty Bass w Tamie z udziałem GEMI oraz Lux Familiar i DJ OG już 28 lutego. W sprzedaży zostały jedynie wejściówki z drugiej puli za 50 zł, które są dostępne do nabycia na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →