Poznań znów będzie (nie)święty. Wszystko dzięki imprezie dla fanów basowych brzmień

fot. Insomniac.com
Eventpromo
Święty Bass wjeżdża do Poznania

Już 15 października w Poznaniu odbędzie się wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć – Święty Bass feat. OPPIDAN.

Święty Bass wjeżdża do Poznania

Święty Bass to autorski projekt rapera Miłego ATZ oraz DJ-a i managera muzycznego Phunk’illa. Inicjatywa obejmująca wydawnictwa, imprezy soundsystemowe oraz audycję na falach newonce.radio ma za zadanie propagować wśród słuchaczy brytyjskie bassowe brzmienia z pogranicza UK garage’u, grime’u czy bassline’u. Tym razem Święty Bass przybędzie do Poznania, aby rozkręcić imprezę, która pozostanie na długo w Waszej pamięci.

15 października w Tamie zagrają:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

▪️ OPPIDAN (UK)

▪️ ŚWIĘTY BASS (Miły ATZ & Phunk’ill)

▪️ DJ WAR

▪️ lukasz_dusznegranie b2b DJ MF

Oppidan to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk muzyki UK garage. DJ-ka wyrobiła sobie markę dzięki charakterystycznemu stylowi produkcji łączącemu wpływy 2-stepu, 4×4 NUKG, hip-hopu, soulu, grime’u i UK bassu. Na tym stosunkowo wczesnym etapie kariery ma na swoim koncie wydawnictwa w Night Bass, 24 Hour Garage Girls i Steppers Club, jak również należy do ekipy Kiwi Rekord. Umiejętności techniczne i indywidualność Oppidan nie kończą się na produkcji, jest ona również fenomenalną DJ-ką, która w fascynujący sposób zaciera granice między UK garage’em, funky, grime’em i house’em.

Oppidan DJ set – Night Bass

Po raz pierwszy na świętobejsowym melanżu za deckami stanie reprezentantka płci pięknej, a dokładnie pochodząca z UK, niesamowita producentka – Oppidan! Basowy w**erdol od kobiety zawsze brzmi obiecująco, do tego klasyczna jechanka w składzie ATZ & Phunk’ill, z lokalnym wsparciem Dj WAR & Łukasz Kowalka b2b DJ MF

– czytamy w informacji prasowej.

fot. Materiały organizatora

Święty Bass feat. OPPIDAN. Bilety

Wejściówki na wydarzenie w cenie 35 zł możecie kupić na stronie Biletomat.pl. Radzimy się spieszyć, żeby później nie było rozczarowanka, że nie da się wejść do klubu. Impreza odbędzie się w dniu 15 października w poznańskiej Tamie.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →