Oficjalne release party pierwszego albumu Dubfire odbędzie się w Polsce. Oto szczegóły

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Dubfire-Tama-WIR

Co się odwlecze, to nie uciecze, czyli Dubfire tym razem w Tamie na 100 procent. I żadna pandemia tego nie zmieni.

Początek przyjaźni Aliego Shiraziniego z poznańską Tamą trwa ponad dwa i pół roku. Wszystko zaczęło się od nowego cyklu wydarzeń PULSE, które z założenia odbywać się miały wyłącznie w czwartki, a headliner każdego z nich pojawiać się miał na scenie nie później niż o 22:00. Gościem specjalnym pierwszej imprezy miał być Dubfire. Niestety lutowa zapowiedź kwietniowego wydarzenia przestała być aktualna w marcu przez wybuch pandemii. Temat PULSE jak dotąd upadł, jednak nie wizyta pochodzącego z Iranu artysty. I bynajmniej nie chodzi o zwykłe klubowe odwiedziny. Nie tym razem.

Tama, WIR, Dubfire, Leon, A_GIM
Fot. Tama

Nareszcie!

Trudno w to uwierzyć, ale pomimo ponad trzydziestoletniej kariery Dubfire dopisze do swojego CV pierwszy album dopiero w tym roku. Z punktu widzenia polskich fanów twórczości współtwórcy hitów Exit i Fuego jego przyszłotygodniowe odwiedziny będą podwójną okazją do świętowania. Przypadkowo bądź nie data światowego release party i zarazem premiery debiutanckiego krążka Dubfire, EVOLV, przypada na ten sam dzień. Swojej ekscytacji nie kryje sam klub:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W przyszłym tygodniu odpalamy pierwszy w tym sezonie WIR z długo wyczekiwanym gościem – Dubfire! Warto było czekać, bo tego dnia premierę będzie miał debiutancki album Dubfire EVOLV – pierwszy w ponad 30-letniej karierze. A to oznacza, że 14 października to nie tylko kolejny WIR, ale również oficjalne album release party naszego gościa. Z pewnością nie zabraknie okazji do stestowania jak jego nowe produkcje sprawdzają się na parkiecie.

W roli supportu piątkowej nocy wystąpią A_GIM i Leon.

Dubfire w Tamie. Bilety

Powrót WIR nie mógł przypaść na lepsze okoliczności. Przygotowane przez organizatorów w przedsprzedaży bilety z pierwszej puli wyprzedały się całkowicie. Druga w cenie 50 zł dostępna jest do dnia imprezy do godziny 23:00. Z ich kupnem radzimy się spieszyć. Sold out jest wielce prawdopodobny. Do kupienia tylko na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →