Odwiedziny Digitalism i Juliet Fox w Poznaniu brzmią jak plan. Bardzo sprytny

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Tama, Digitalism, Juliet Fox

Kolejny weekend w Tamie zapowiedziany. Poznański klub rozpoczyna październik z przytupem, czego dowodem są dwa najbliższe bookingi.

Naznaczony kolejnymi odwiedzinami francuskiego Possession zeszły tydzień przy Niezłomnych 2 po mistrzowsku zwieńczył pierwszy miesiąc w erze postletniej. Mury klubowego budynku będą w najbliższych miesiącach sprawdzane z jeszcze większą intensywnością przez artystów z polskiego i zagranicznego topu. Kolejna porcja tego, co najlepsze, zawita do Tamy już w najbliższy piątek.

Tama z planem na dobry weekend

Nowe miesięczne rozdanie poznaniacy rozpoczną od reprezentantki Drumcode, Juliet Fox. Właściciele klubu, jak sami przyznają, dawno nie gościli nikogo ze szwedzkiej wytwórni. „Pora to zmienić” – wspominają. Rezydująca w Berlinie artystka w ostatnich latach dość mocno dała się we znaki klubowych słuchaczom. Obecność w tak znaczących wytwórniach jak wspomniany Drumcode, ale i Filth On Acid i Kraftek mocno ugruntowały jej pozycję w świecie techno. W rolach supportu tej nocy wystąpią Diana D’Rouze i Gary Holldman.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj również: Muno Telegram: Gary Holldman: „Techno to bardzo barwna i wielorodna muzyka”

Dzień później Tamę odwiedzi niemiecki duet Digitalism. Choć początki wspólnego projektu Jensa Moelle i Ismaila Tuefekciego sięgają 2004 roku, ich debiut wydawniczy miał miejsce 3 lata później za sprawą krążka Idealism, uznawanego do dzisiaj za klasykę electro house’u. Ich muzyka – jak sami przyznają – pełna jest elementów dance punk, rocka czy indie. Zdaniem Seana McClusky’ego, legendarnego promotora londyńskich klubów, „Digitalism są tak samo popularni wśród „indie kids”, jak klubowiczów electro czy techno”. W formule tym razem DJ set Niemcy zagrają u boku polskiej reprezentacji, Sicka i Sincza.

Digitalism. Bilety

Jeszcze do końca piątku 7 października można zakupić tańsze bilety w pierwszej puli. Ich cena wynosi 79 zł. W dniu wydarzenia ich cena podskoczy o 10 zł. Do zakupienia wyłącznie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →