Wrzesień w pełni, Tama w gazie. Weekend pod znakiem reprezentanta Lebendig i rezydentów

Fot. Ecaterina Rusu
Eventpromo
tham, tama

Ledwo co opadły emocje po zeszłotygodniowym występie Wallis, a już trzeba szykować się na odwiedziny kolejnego gracza gotowego sprawdzić wytrzymałość klubowych murów. Sobotnia wizyta Thama w Tamie to jednak i tak połowa atrakcji przygotowanych przez klub na najbliższy weekend.

Piękne to było lato. Nie zapomnimy go nigdy. Pierwsze po pandemii zrealizowane przez wszystkich na starych zasadach. Bez ograniczeń, limitów i zakazów tańca. Było miło, ale się kończyło. Pogoda od kilku dni daje nam do zrozumienia, że jesień już tu jest. Koniec z outdoorami, plenerami i dziedzińcami. Imprezy wracają do środka. Nie licząc pojedynczych przypadków widoczności słońca, niebo pokryło się spodziewaną szarzyzną. Podobnie jak temperatura, która nieubłaganie kroczy w dół.

Tama, Tham
Fot. Artur AEN Nowicki

Tama ciągle gorąca

Miejscem, gdzie wskaźniki na termometrach nie tyle, co nie ulegają zmianom, a rosną z każdą kolejną imprezą, jest Tama. Bez znaczenia, czy jest wiosna, czy zima. Poznański klub, wierny dostarczanej latami jakości, idzie jak po swoje w szóstym już sezonie klubowym. Początek miesiąca dla poznaniaków nie mógł zacząć się lepiej. Impreza z Wallis i urodziny Keytova podtrzymały ducha Tama Season Opening z początku września, rozbudzając nadzieje na nie mniej efektowne pod kątem muzycznym wydarzenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tym oto sposobem Polskę odwiedzi Tham. Reprezentanta Lebendig i Sacred Court polskiej publiczności nie trzeba zbytnio przedstawiać. Rave na Pustyni czy czerwcowa wizyta na Smolnej u boku CLTX i Kuriozum to tylko pierwsze z brzegu odwiedziny Niemca w naszym kraju w ostatnim czasie. Lubiący dorzucić do pieca Andreas sobotniej nocy będzie dzielił didżejkę z dobrym przyjacielem Tamy, HATELOVEM, oraz Ivanem Halyhą.

Tham to jeden z tych zawodników, którzy pozytywnie wyróżniają się z zalewu berlińskich dj-ów. Jako współzałożyciel SYNOID oraz reprezentant Griessmuehle i Lebendig w ciągu zaledwie kilku lat skutecznie zapisał się w świadomości słuchaczy. Swoją interpretację techno szerzy również jako producent, wydając m.in. u Hectora Oaksa czy SNTS. Do tego warszawski otoczak HATELOVE oraz Ivan Halyha na supporcie – to wszystko już 17 września w Tamie!

– brzmi zapowiedź imprezy.

Dzień wcześniej klubowa przestrzeń należeć będzie do rezydentów, którzy w ramach Rocznicowej Nocy świętować będą „dokładnie 5 lat odkąd oficjalnie odpaliliśmy Tamę w Izbie Rzemieślniczej”. Opis oraz nazwa wydarzenia tego nie zdradzają, ale piątkowej nocy za deckami pojawią się prawie wszyscy rezydenci klubu. Rodzinna atmosfera gwarantowana.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →