Wrzesień w pełni, Tama w gazie. Weekend pod znakiem reprezentanta Lebendig i rezydentów

Fot. Ecaterina Rusu
Eventpromo
tham, tama

Ledwo co opadły emocje po zeszłotygodniowym występie Wallis, a już trzeba szykować się na odwiedziny kolejnego gracza gotowego sprawdzić wytrzymałość klubowych murów. Sobotnia wizyta Thama w Tamie to jednak i tak połowa atrakcji przygotowanych przez klub na najbliższy weekend.

Piękne to było lato. Nie zapomnimy go nigdy. Pierwsze po pandemii zrealizowane przez wszystkich na starych zasadach. Bez ograniczeń, limitów i zakazów tańca. Było miło, ale się kończyło. Pogoda od kilku dni daje nam do zrozumienia, że jesień już tu jest. Koniec z outdoorami, plenerami i dziedzińcami. Imprezy wracają do środka. Nie licząc pojedynczych przypadków widoczności słońca, niebo pokryło się spodziewaną szarzyzną. Podobnie jak temperatura, która nieubłaganie kroczy w dół.

Tama, Tham
Fot. Artur AEN Nowicki

Tama ciągle gorąca

Miejscem, gdzie wskaźniki na termometrach nie tyle, co nie ulegają zmianom, a rosną z każdą kolejną imprezą, jest Tama. Bez znaczenia, czy jest wiosna, czy zima. Poznański klub, wierny dostarczanej latami jakości, idzie jak po swoje w szóstym już sezonie klubowym. Początek miesiąca dla poznaniaków nie mógł zacząć się lepiej. Impreza z Wallis i urodziny Keytova podtrzymały ducha Tama Season Opening z początku września, rozbudzając nadzieje na nie mniej efektowne pod kątem muzycznym wydarzenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tym oto sposobem Polskę odwiedzi Tham. Reprezentanta Lebendig i Sacred Court polskiej publiczności nie trzeba zbytnio przedstawiać. Rave na Pustyni czy czerwcowa wizyta na Smolnej u boku CLTX i Kuriozum to tylko pierwsze z brzegu odwiedziny Niemca w naszym kraju w ostatnim czasie. Lubiący dorzucić do pieca Andreas sobotniej nocy będzie dzielił didżejkę z dobrym przyjacielem Tamy, HATELOVEM, oraz Ivanem Halyhą.

Tham to jeden z tych zawodników, którzy pozytywnie wyróżniają się z zalewu berlińskich dj-ów. Jako współzałożyciel SYNOID oraz reprezentant Griessmuehle i Lebendig w ciągu zaledwie kilku lat skutecznie zapisał się w świadomości słuchaczy. Swoją interpretację techno szerzy również jako producent, wydając m.in. u Hectora Oaksa czy SNTS. Do tego warszawski otoczak HATELOVE oraz Ivan Halyha na supporcie – to wszystko już 17 września w Tamie!

– brzmi zapowiedź imprezy.

Dzień wcześniej klubowa przestrzeń należeć będzie do rezydentów, którzy w ramach Rocznicowej Nocy świętować będą „dokładnie 5 lat odkąd oficjalnie odpaliliśmy Tamę w Izbie Rzemieślniczej”. Opis oraz nazwa wydarzenia tego nie zdradzają, ale piątkowej nocy za deckami pojawią się prawie wszyscy rezydenci klubu. Rodzinna atmosfera gwarantowana.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →