Święty Bass z kolejną wizytą w Tamie. Wystąpi legenda muzyki bassline

fot. via facebook.com/Darkzyuk
Eventpromo
Darkzy

Już 23 czerwca w Poznaniu odbędzie się wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć – Święty Bass feat. DARKZY.

Święty Bass sprawdzi wytrzymałość Tamy

Święty Bass to autorski projekt rapera Miłego ATZ oraz DJ-a i managera muzycznego Phunk’illa. Inicjatywa obejmująca wydawnictwa, imprezy soundsystemowe oraz audycję radiową ma za zadanie propagować wśród słuchaczy brytyjskie bassowe brzmienia z pogranicza UK garage’u, grime’u czy bassline’u. Tym razem

Święty Bass przybędzie do Poznania, by rozkręcić imprezę, która pozostanie na długo w Waszej pamięci. W roli głównej legenda muzyki bassline – DARKZY.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

święty bass
via facebook.com/Darkzyuk

Pochodzący z Nottingham. Elliot Fisher, kryjący się pod pseudonimem DARKZY, to artysta, który zyskał rozgłos pod koniec 2010 roku jako część szybko zmieniającej się sceny bassline w Wielkiej Brytanii. Czerpiąc inspirację z rozwoju kultury basowej i dubstepu, producent zdobył uznanie w środowisku dzięki remiksowi utworu Drake’a One Dance. Fisher odkrył swoją miłość do muzyki elektronicznej po tym, jak jego brat przedstawił mu serię miksów EJ EJucation. Szybko zapoznał się z twórczością takich gigantów bassline’u jak TS7 i Swifta Beater, czego następstwem były pierwsze nagrania studyjne. Łącząc energetykę płynącą z bassline’u z mrocznymi dźwiękami dubstepu, wydał w 2015 roku debiutancki album Dark Knights na oficynie Project Allout Records. Od tego czasu na stałe zadomowił się w stawce najlepszych artystów gatunku.

Rampage Open Air 2022 – Darkzy B2B Skepsis

Już 23 czerwca w poznańskiej Tamie DARKZY wystąpi u boku takich artystów jak Miły ATZ & Phunk’ill, Artiztix oraz Atutowy. Przed nami ikoniczne, klubowe święto muzyki bassowej spod rąk specjalistów z kolektywu Święty Bass.

Kup bilet na imprezę ŚWIĘTY BASS feat. DARKZY

Wejściówki na kolejną edycję imprezy Święty Bass otrzymacie za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pierwsza pula rozeszła się w błyskawicznym tempie – obecnie w sprzedaży jest druga pula w kwocie 60 złotych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →