Steve Aoki obraził się na Wunderground

News

Amerykańska gwiazda EDM zagroziła pozwem sądowym satyrycznemu portalowi ze zmyślonymi newsami - Wunderground. Zobacz jaką odpowiedź zgotowała redakcja Aokiemu.

Wunderground to humorystyczny portal, który fabrykuje swoje rewelacje ze świata muzyki elektronicznej. Możemy się z niego dowiedzieć, m.in. że Sven Vath ma grać rolę super-łotra w następnym filmie o przygodach Jamesa Bonda lub przeczytać o nowej ustawie wprowadzonej przez holenderski rząd, zezwalającej na posiadanie jednego producenta EDM na gospodarstwo domowe.

Wunderground napisał także artykuł, w którym Steve Aoki przyznaje, że nie jest właściwie djem, a na stronie ruszyła crowfundingowa akcja, w której można było wygrać koszulki z podobizną Aokiego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Dixon w roli „modela” sprawdził się świetnie.

Steve wziął to sobie do serca i na redakcję Wunderground nasłał swojego prawnika. CEO Wunderground opublikował na łamach strony swoją odpowiedź, w której tłumaczy, że koszulki to nigdy niezrealizowany pomysł, a na prośby o udowodnienie, że „wszystkie koszulki zostały zniszczone”, zamieszcza poniższe zdjęcie.


zdjęcie z procesu „palenia” nieistniejących koszulek.

Całą odpowiedź możecie przeczytać tutaj. Niestety, Aokiemu prócz muzycznych ambicji, brakuje też poczucia humoru i dystansu do siebie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →