Ninja Attack: tech-house’owe wcielenie Steve’a Aokiego

Fot. Materiały promocyjne
News
20 pytań do Steve'a Aoki'ego

Nowy projekt słynnego DJ-a promuje singiel Aurora.

Steve Aoki w nowym wcieleniu

Steve Aoki powiadomił swoich fanów za pośrednictwem mediów społeczościowych o tym, że zacznie wydawać nową muzykę pod pseudnimem Ninja Attack. Muzyk jednocześnie wypuścił do sieci premierowy numer Aurora. Krótki (trwający zaledwie 2 minuty i 38 sekund), mroczny, ale intensywny kawałek ukazał się za pośrednictwem MDLBEAST Records. Utwór znajdzie się również na nadchodzącej kompilacji imprintu SOUNDSTORM VOL.1. Nagranie możecie wysłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Steve Aoki w wersji tech-house’owej

Na razie artysta nie podzielił się z nami większą dawką informacji na temat projektu. Jednak bazując na krótkim, ale treściwym utworze, możemy stwierdzić, że Ninja Attack będzie najprawdopodobniej tech-house’owym aliasem Aokiego, który został niedawno włączony został do Asian Hall of Fame. Wypuścił także nową linię gadżetów w związku z premierą filmu Venom (w zeszłym miesiącu Aoki ogłosił także współpracę w zakresie mody pomiędzy jego własną marką Dim Mak a Marvel Entertainment). Wyprodukował też nowy utwór Music Means Love Forever z Arminem Van Buurenem.

 

Steve Aoki nagrywa pod nowym pseudonimem

Steve Aoki – jeden z najbardziej popularnych DJ-ów na świecie

To postać o ogólnoświatowej rozpoznawalności, której mainstreamowemu słuchaczowi raczej przedstawiać nie trzeba – jeden z najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie, założyciel wytwórni Dim Mak, odnoszący sukcesy przedsiębiorca i przedstawiciel EDM z prawdopodobnie najdłuższą i najbardziej gwiazdorską listą kolaboratorów.

Steve Aoki – Untold Festival Headline Set 2021Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →