Debiutancki album Steffi dla Ostgut Ton

Zapowiedzi

Rezydentka kultowego berlińskiego klubu Panorama Bar - Steffi, w lutym przyszłego roku wyda swój debiutancki album "Yours & Mine" dla wytwórni Ostgut Ton.

Po długogrających debiutach naszych rodaczek – „From the Fallen Page” Magdy oraz „How Do You Do” Margaret Dygas, przyszedł czas na album Steffi – kolejnej kobiety silnie związanej z berlińską sceną muzyczną. Zanim jednak artysta przeprowadziła się do stolicy Niemiec, przez długi czas mieszkała w Amsterdamie, gdzie rezydowała w kilku klubach oraz organizowała imprezy.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Steffi Doms to także właścicielka dwóch wytwórni – Klakson założonej wspólnie z Dexterem oraz powstałej w tym roku Dolly. Przez ostatnie kilka lat artysta rezyduje w kultowym berlińskim klubie Panorama Bar, podobnie zresztą jak wspomniana już wcześniej Margaret Dygas.

 

Jeśli chodzi o karierę producencką Steffi to ma ona na swoim koncie zaledwie kilka singli w tym najgłośniejsze „Kill Me” oraz „Reasons”. Doms postanowiła od razu wejść na głęboką wodę i zabrała się za nagranie debiutanckiego albumu, którego premierę zapowiedziano na początek lutego przyszłego roku. Składający się z 9 premierowych numerów krążek „Yours & Mine” zostanie wydany nakładem oficyny Ostgut Ton. Do nagrania dwóch numerów z płyty Stefii zaprosiła znaną wokalistkę Virginię, którą współpracowała już wcześniej z takimi gwiazdami jak: Steve Bug, Sei A, Abe Duque czy też Butch.

 

Steffi – Yours & Mine [Ostgut Ton]

Data wydania: 07.02.2011

 

 

Tracklista:
01. Lilo
02. Piem
03. Yours feat. Virginia
04. Arms
05. Manic Moods
06. Mine
07. Nightspacer
08. You Own My Mind feat. Virginia
09. Moving Lips

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →