Answer Code Request wraca z doskonałą EP-ką

fot. Paul Sullivan
News
Answer Code Request, Patrick Gräser

Fanom Answer Code Request przyszło czekać prawie sześć lat na kolejne wydawnictwo niemieckiego producenta. Wybitny, współczesny twórca muzyki elektronicznej wraca z doskonałą EP-ką Shattering. Ten gość nigdy nie zawodzi. Sprawdź szczegóły.

Answer Code Request – złote dziecko berlińskiej sceny

Zarówno jako DJ i producent Answer Code Request (Patrick Gräser) wypracował przez lata wybitne, hybrydowe podejście do muzyki, które wyróżnia go w świecie jednolitego techno 4/4. Patrick na przestrzeni lat stworzył cierpliwą, ale potężną dyskografię, która uosabia zhybrydyzowany charakter techno w XXI wieku. Dzięki nietuzinkowemu łączenia harmonii z industrialną paletą dźwięków został szybko zauważony przez włodarzy berlińskiej oficyny Ostgut Ton.

Czytaj także: Answer Code Request w tempie 160 bpm. Słuchamy albumu

Zadebiutował na słynnej platformie w 2012 roku, zostając chwilę później rezydentem renomowanego klubu na granicy między Kreuzberg i Friedrichshain. Od tamtego czasu pojawiał się w najlepszych techno labelach – MDR, Dolly Deluxe czy Monkeytown Records. Pozostając integralną częścią berlińskiej sceny i tamtejszym brzmieniom, dorzucając swoje breakowe inspiracje, stał się regularnym gościem najlepszych parkietów globu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Answer Code Request
Answer Code Request / fot. MDR Records

Answer Code Request – wydawniczy powrót na szczyt

Sześć lat przyszło nam czekać na kolejne wydawnictwo spod rąk ACR-a. Związany z berlińską sceną artysta pojawia się z najnowszą, doskonałą EP-ką Shattering w renomowanej wytwórni Delsin. Jeśli wracać, to w wielkim stylu. Delsin dał się poznać jako jeden z najciekawszych, elektronicznych labeli na świecie. To tutaj swoją muzykę wydawały takie tuzy współczesnej sceny jak Steve Rachmad, Voiski, Mike Dehnert, AnD, Shed, Sawlin czy Yan Cook.

Answer Code Request – Shattering

Shattering, będąc pierwszą po sześciu latach EP-ką i cztery lata po ostatnim albumie Gens wydawnictwem, brzmi fantastycznie. Gräser przygotował wyjątkowo różnorodną całość, obfitującą nie tylko w klubowe granie, ale również w bardziej stonowane momenty. Elementy breakbeatu, stonowanego techno, nostalgii i parkietowego potencjału – na takie powroty warto czekać. Patrick nie mógł w lepszy sposób przypomnieć o swoim istnieniu, udowadniając mistrzowską formę nie tylko za DJ-ką.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →