Długo oczekiwany album Magdy!

Zapowiedzi

Bez wątpienia debiutancki album Magdy jest najbardziej oczekiwaną płytą roku. Premiera "From the Fallen Page" już w październiku!

Na świecie jest niewielu dj’ów, którzy zdobywają ogromną popularność nie mając przy tym dużych osiagnięć producenckich. Do tej grupy bez wątpienia zaliczyć można Magdę, która podbiła serca fanów surowego minimalu swoimi niezwykłymi setami w najsłynniejszych klubach i na najważniejszych festiwalach. Jeśli spojrzymy na dyskogarfię artystki, znajdziemy w niej garstkę oficjalnych autorskich produkcji, w tym hit „48 Hour Crack In Your Bass”, oraz kilka remixów. Oczywiście pisząc o Magdzie nie można nie wspomnieć o rewelacyjnych kompilacjach – „She’s A Dancing Machine” oraz Fabric 49, które świadczą o wysokim kunszcie dj’skim Polki.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Dlatego też informacja o debiutanckim albumie Magdy wbudziła tyle emocji w świecie muzyki elektronicznej. O tym czy płyta okaże się producenckim hitem będziemy musimy poczekać do końca października, kiedy to „From the Fallen Page” trafi do sprzedaży. Znając jednak perfekcyjną machinę marketingową wytwórni Minus, krążek na pewno odniesie nie mały sukces.

 

Magda – From the Fallen Page

Data wydania: 22.10.2010

 

 

Tracklista:
01. Get Down Goblin
02. Your Love Attack
03. Breakout
04. Entertainment
05. Lost In Time
06. Little Bad Habits
07. Doom Disco
08. Music Box
09. Distance To Nowhere
10. Japan

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →