Silberberg Festival – skład coraz mocniejszy! BILETY

448
Eventpromo
Silberberg Festival – skład coraz mocniejszy! BILETY

Sprawdź, kto ostatnio dołączył do line-upu jednego z najbardziej wyczekiwanych techno festiwali tego lata.

Klub Ciało i kolektyw HeartBeats zapraszają na pierwszą edycję festiwalu Silberberg, który odbędzie się 28 i 29 czerwca w największej twierdzy górskiej w Europie.

XVIII-wieczna Twierdza Srebrna Góra (niem. Silberberg) góruje nad wyjątkowo urokliwą wsią o tej samej nazwie, położoną na granicy Gór Sowich i Bardzkich.

Trzon budowli tworzony jest przez zespół bastionów, z których rozciąga się widok na całą dolinę, zaś w jego środku znajdziemy okazały dziedziniec będący główną sceną festiwalu. Do dyspozycji festiwalowiczów będzie cały fort wraz z polem namiotowym.

Line-up? Jeśli chodzi o zagranicznych headlinerów, to w ostatnim czasie skład sceny Bastion zasilił DJ i producent z ponad dwudziestoletnim stażem, Sascha Funke. Nie ma chyba osoby, która by nie znała jego utworu „Mango”.

W składzie pojawiły się także nowe polskie nazwiska –  Michał Jabłoński, Sept, AKME i Seb & Rodrigezz. Dotychczasowy line-up możecie sprawdzić poniżej. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Silberberg Festival 2019 – LINE UP

AKME
Boston 168 live
Budakid
Michał Jabłoński
Karenn (Blawan + Pariah) live
Nur Jaber
Phase Fatale
Ruede Hagelstein live
Sascha Funke
Seb & Rodrigezz
Sept
Under Black Helmet
TBA

Kup Bilety

Biletomat.pl
169 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.