Kolejny artysta w składzie Silberberg Festival BILETY

Artykuł Muzyka

Sprawdź kto dołączył do imponującego line up'u pierwszej edycji festiwalu.

Klub Ciało i kolektyw HeartBeats zapraszają na pierwszą edycję festiwalu Silberberg, który odbędzie się 28 i 29 czerwca w największej twierdzy górskiej w Europie.

XVIII wieczna Twierdza Srebrna Góra (niem. Silberberg) góruje nad wyjątkowo urokliwą wsią o tej samej nazwie, położonej na granicy Gór Sowich i Bardzkich.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trzon budowli tworzony jest przez zespół bastionów, z których rozciąga się widok na całą dolinę, zaś w jego środku znajdziemy okazały dziedziniec, będący główną sceną festiwalu. Do dyspozycji festiwalowiczów będzie cały fort wraz z polem namiotowym.

Lineup? Do tej pory ogłoszeni artyści to Boston 168, Nur Jaber, Under Black Helmet, Karenn czy Ruede Hagelstein. Ten imponujący skład zasilili także… Budakid i Phase Fatale!

Silberberg Festival 2019

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →