Siasia na nowej EP’ce Dusty Kid’a

News

Remix jednego z najbardziej rozpoznawalnych promotorów cięzkich brzmień rodem ze Śląska, Siasi, znalazł się na najnowszej EP'ce włoskiego producenta Dusty Kida.

Od dziś w sklepie internetowym Beatport.com dostępna jest najnowsza EP’ka Dusty Kid – Moto Perpetuo. Jednym z remixów utworu Train no. 1 zajął się nasz rodak Siasia.

Pochodzący z Katowic, Siasia to bez wątpienia jedna z najdłużej działających i najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Jest DJ’em, producentem, promotorem oraz właścicielem wytwórni…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

Dusty Kid to z kolei młody, niezywkle utalentowany producent pochodzący z Włoch. Swoje numery wydaje na bardzo znanych i cenionych labelach jak: BPitch Control, Kling Klong, Systematic czy Boxer Recordings.

Należy wspomnieć, iż wspomniana aranżacja Siasi została wybrany podczas konkursu na nejlepszy remix utworu Dusty Kida, w którym wygrali również Brazylijczyk Oblivion oraz pochodzący z Wielkiej Brytanii – FiS.Wszystkim zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →