Nowe oblicze Scuby

News

Znamy szczegóły dotyczące najnowszego albumu ojca chrzestnego dubstepu - Scuby, który trafi do sprzedaży w marcu tego roku.

Paul Rose, znany lepiej jako Scuba, jest czołowym reprezentantem gatunku dubstep od samego jego powstania. W 2003 roku artysta założył niezwykle innowacyjny i wpływowy label Hotflush Recordings, za pośrednictwem którego wydał kilka solidnych EP’ek oraz swój debiutancki album „A Mutual Antipathy”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Warto także wspomnieć o kompilacji Sub:Stance (przeczytaj recenzję muzikanova.pl), którą Scuba nagrał dla znanej wytwórni Ostgut Ton kojarzonej głównie z berlińskim klubem Berghain/Panorama Bar.

 

 

Drugi album artysty Triangulation”, który trafi do sprzedaży 22 marca 2010 roku, ma przedstawiać zupełnie nowe oblicze muzyczne Scuby. Materiał zebrany na płycie to połączenie dubstepu z techno, jednak nie zabraknie na nim także elementów drum & bass oraz licznych wokali. W efekcie otrzymamy płytę przepełnioną melancholijnymi melodiami z potężnym basem w tle.

 

Numery „You Got Me” oraz „So You Think You’re Special”, które znajdą się na „12 poprzedzajacej album, powinny w pełni odzwierciedlać klimat panujący na „Triangulation”.

 

Scuba – Triangulation

Data wydania: 22.03.2010

 

 

Tracklista:
01. Descent
02. Latch
03. Three Sided Shape
04. Minerals
05. On Deck
06. Before
07. Tracers
08. You Got Me
09. So You Think You’re Special
10. Heavy Machinery
11. Glance
12. Lights Out

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →