Sasha Carassi i Tylko Polskie Techno już w ten weekend. Tylko w Tamie. Nigdzie indziej

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Sasha Carassi, Tama, T.Love, Tylko Polskie Techno

Trochę techno, disco i rocka. Czwarty weekend października w Tamie muzycznie kolorowy jest niczym jesienne liście.

Tydzień po tygodniu i tak odhaczamy kolejne wydarzenia u naszych poznańskich przyjaciół. Do końca roku zostało dość sporo czasu, a co za tym idzie dziesiątek imprez i koncertów na żywo. Niektóre z nich widnieją w kalendarzu w miesiącach przyszłego roku. Na inne na szczęście nie trzeba czekać tak długo. Przykładem są trzy najbliższe z udziałem uznanych w Polsce i za granicą artystów.

Tama. Wielki powrót

Kolejny w tym roku weekend w Tamie rozpocznie się w piątek już o godzinie 20:00. Wszystko za sprawą wielkiego powrotu T.Love, jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Powstały w 1982 zespół wrócił w tym roku na scenę po pięcioletniej przerwie z najnowszym albumem HAU! HAU!. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który ponownie dołączył do zespołu podczas prac nad nowym albumem. Zaraz po koncercie zaplanowano kolejną edycję Tylko Polskie Techno. Do Tamy zawita tym razem Vacos, Siasia, rezydent cyklu Kemot oraz świeży duet z Poznania Kujawa & Kanarek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzień później gościem specjalnym przy Niezłomnych 2 będzie wirtuoz ciepłych i zmysłowych brzmień Sasha Carassi, obecny na scenie od blisko trzydziestu lat. Włoch dzięki brakowi ograniczeń gatunkowych swoje emocje wyraża w pełni świadom swoich umiejętności. Ostatnim wydawnictwom Carassiego bliżej do indie dance i dark disco, przez co supporty w postaci Filipa Sonika w parze MIHVU oraz Lulu Maliny pasują do siebie jak ulał.

Sasha Carassi. Bilety

Na występ pochodzącego z Neapolu producenta przewidziana jest sprzedaż biletów w cenie 25 zł. Do kupienia wyłącznie na stronie Biletomat.pl. To będzie wspaniała noc!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →