Sandy Rivera zagra w Audycji BE 4!

Wydarzenie

To będzie jedno z największych wydarzeń w audycji BE 4 - gościem Alexa Kubaczewskiego będzie legenda muzyki house z USA, twórca takich hymnów muzyki klubowej jak 'Finally' - Sandy Rivera aka Kings Of Tomorrow!

Sandy Rivera jest doskonale znany fanom melodyjnego house’u. Nagrywa pod pseudonimami Kings of Tomorrow, K.O.T., The Committee czy Soul Vision. Artysta jest autorem wielkich przebojów – jego numer „Finally” uznany został w 2004 roku za hymn Ibizy.
W swoim ogromnym dorobku płytowym Sandy Rivera ma także takie przeboje jak „Changes”, „Dreams”, „Young Hearts” i „I Can’t Stop”. Obecnie wydaje dla renomowanej angielskiej oficyny Defected – to właśnie jej nakładem ukazała się świetnie przyjęta płyta długogrająca zatytułowana „Trouble” (jako Kings of Tomorrow).
Rivera jest także autorem licznych kompilacji, m.in. dla Ministry of Sound, Hed Kandi i Defected. Nowojorczyk od wielu lat jest rezydentem klubu Pacha na Ibizie.
Sandy Rivera pojawi się w Czwórce nie tylko by porozmawiać o jego ostatnich dokonaniach porducenckich – zagra również seta DJ’skiego wraz z warszawską DJ-ką C. Castel w drugiej godzinie programu.
Czwórka Polskie Radio
2.02.2013 (sobota), godzina 19:00

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →