Definicja Brzmienia – nowy projekt muzyczny Czwórki

News Film
definicja brzmienia, nowy program muzyczny radiowej czwórki

Radiowa Czwórka przygotowała dla słuchaczy nowy projekt muzyczny o nazwie Definicja Brzmienia. Składa się on z serii filmów edukacyjno-dokumentalnych poświęconych historii różnych gatunków muzyki elektronicznej.

Definicja Brzmienia w niestandardowy sposób prezentuje gatunki muzyki elektronicznej od techno, przez trance i electro, a na triphopie kończąc. Każdy z odcinków mini serii opowiada historię jednego gatunku z uwzględnieniem czasu, miejsca i okoliczności w jakich się on narodził. Za koncept i realizację cyklu odpowiadają Norbert „Bert” Borzym i Kamil Jasieński.

W czasach, kiedy mamy do czynienia z mnogością podgatunków łatwo się pogubić  w różnorakim i zawiłym nazewnictwie. Projekt ma charakter edukacyjny, więc oprócz zdefiniowania konkretnych brzmień, postaramy się także wyjaśnić ich genezę i przedstawić rys historyczny. Aby dobrze zrozumieć muzykę, należy najpierw poznać miejsce i czas  w jakich powstawała. Czwórkowa Definicja Brzmienia sprawi, że już nikt nie będzie mylił techno z housem – mówią o projekcie jego autorzy.

Definicja Brzmienia – HOUSE

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czwórka zaplanowała emisję dziewięciu kilkuminutowych filmów animowanych z cyklu Definicja Brzmienia. Pierwszy z nich poświęcony muzyce house można już zobaczyć w kanałach social media.

Za produkcję cyklu Definicja Brzmienia i jego promocję w internecie odpowiada agencja Madogz.

Definicja Brzmienia – TRIP HOP

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →