House’owa gorączka, czyli występ Sandy’ego Rivery w SASSY

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
kINGS OF tOMMORROW

Ostatnia sobota września to dzień którego fani klubowych brzmień nie mogą przegapić na mapie wydarzeń w Trójmieście! W gdańskim klubie SASSY pojawią się ikony muzyki house z projektem, który odwiedza znakomite miejsca klubowej rozrywki w Europie.

Kings of Tomorrow w ostatni weekend września w Gdańsku

25 września w SASSY CLUB pojawią się prawdziwe legendy muzyki house – Sandy Rivera wraz z Julie McKnight, którzy zaprezentują klubowy projekt Kings of Tomorrow.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kings of Tomorrow

Sandy Rivera, człowiek wielu projektów

Pochodzącego z wypełnionych muzyką ulic Brooklynu Sandy’ego we wcześniejszych latach pochłaniała pasja do dźwięków atakujących jego uszy. Chodzi o te, rozbrzmiewające na jego osiedlu. Latynoski funk, hip-hopowe bity, wczesne electro i rozkwitająca eksplozja house przyciągnęły jego uwagę. Odciągnęły go też od chodnika w kierunku ciemnych i zadymionych sal klubów.

Sandy Rivera x Seul  x DJ MIX

Sandy założył Blackwiz Records i wydał utwory takie jak D’Menace, Fade II Black, Open Your Mind, My Love Is Real, Young Hearts i wiele innych. Come Into My Room, wydany w innym wydawnictwie Sandy, Deepvision, zrodził nowy nurt brzmienia electro disco-house, który wkrótce przenikał do twórczości wszystkich, od EBTG (Tracey In My Room) po komercyjne hity, takie jak Kylie Minogue.

Sandy Rivera feat. LT Brown — Come Into My Room

Grając zarówno w undergroundzie, jak i na powierzchni, zapotrzebowanie na jego ponadczasowe umiejętności nigdy nie było większe. Jego mieszanka podnoszącego na duchu house, wyluzowanych tech-beatów, funkowych rytmów i umiejętności zanurzenia się w otchłań progresywnego house’u, czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych i naturalnych artystów na świecie.

Eklektyczny Klub SASSY

Klub SASSY w Gdańsku to piękne miejsce. Robi piorunujące wrażenie nie tylko na mapie Gdańska, ale i całej Polski. Jest to trzykondygnacyjny klub, który posiada widok na starówkę. Został otwarty w zabytkowym budynku na Wyspie Spichrzów.

Klub Sassy

Za projekt wnętrza klubu odpowiadała pracownia Biuro Kreacja, a dokładniej Dorota Terlecka, Magdalena Mucha, Marianna Matuszewska i Marianna Lewkowicz. Lokal wręcz ocieka glamourem, elegancją, nie jest przy tym jednak kiczowaty i patetyczny. Jest zaprojektowany w duchu eklektyzmu, łączącego w sobie modernizm i art deco.

Sprawdźcie line-up!

Sandy Rivera i Julie McKnight wystąpią w godzinach 1.00-3.00 i będą wspierani przez sprawdzoną imprezową ekipę SASSY (Ricardo, dRWAL) i zaproszonych gości (Tenes, Fresh).

Line up:
start – 01.00 dRWAL b2b FRESH
1.00 – 3.00 Kings of Tomorrow ft. Julie McKnight live
3.00 – end Ricardo b2b Tenes

Do zobaczenia w SASSY!

Bilety na wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →